Sinan Engin İle Ahmet Çakar'ın Hakem Yorumu

Haftanın kritik mücadelesinde, hakem Halil Umut Meler'in verdiği kararlar büyük tartışma yaratmıştı.

Sinan Engin İle Ahmet Çakar'ın Hakem Yorumu

Beyaz Futbol programında da özellikle Sinan Engin ve Ahmet Çakar hakem Meler'e tepki gösterdi. Engin, Ekuban'ın pozisyonunun penaltı olduğunu, 2. gol öncesinde Abdülkadir'e faul yapıldığını söyledi. Engin " Trabzonspor'un hakkının yendiğini düşünüyorum. Hafif hafif Halil Umut'un Trabzonspor'u yediğini düşünüyorum. Golden önce de faul olduğunu düşünüyorum." dedi.

Çakar ise pozisyonun kendisine göre penaltı olmadığını söyledi. Çakar yine de hakem Halil Umut Meler'e tepki göstererek " Türk futbolunda en tehlikeli hakem Halil Umut Meler'dir. Kaşı gözü ayrı oynadığı gibi maç esnasında aman Başakşehir'i karşıma almıyım diye ince ince çaldığı düdükler var. Ben düdük çalarken sen muhtemelen sünnet oluyordun. Ama şeytansın. Kafanda bin tane tilki dolaşıyor maça çıktığında. Olmayan şeyleri veriyorsun. Maçla oynuyorsun. Hakemlik karakteriyle ilgili büyük rahatsızlık uyandırdın bende." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 2 yıl Önce

İlla yine hakem mi hapsetsin trabzonspor sahaya atlayıp hakem mi dövsün buna mı zorluyorlar?
4 5 senelik kulüp stada geliyor 30 kişiyle alıyor maçı gidiyor ne güzel dünya ? tepkini icraatla göstermezsek devamıda gelecek ses etmediğimiz sürece

Muzaffer yanık
Muzaffer yanık - 2 yıl Önce

Tümünün Allah belasını versın

SIRADAKİ HABER