Sosa'dan Kaptanlık Açıklaması

Trabzonspor'da ikinci kaptanlık görevi verilen Arjantinli yıldız Sosa, 'Sorumluluğum daha da arttı. En iyi şekilde karşılığını vereceğim' dedi

Sosa'dan Kaptanlık Açıklaması
Trabzonspor'un deneyimli ismi Jose Sosa yeniden doğuyor. Sezon başından itibaren artan performansıyla dikkat çeken Arjantinli yıldız, son olarak kendisine verilen ikinci kaptanlık göreviyle büyük bir mutluluk yaşadı. Kaleci Onur Kıvrak'tan sonra ikinci kaptanlığı alan Sosa, yabancı uyruklu futbolcularla daha sağlıklı bir diyaloğun kurulmasını sağlayacak.

HERKESE TEŞEKKÜRLER

Teknik direktör Ünal Karaman'ın sezon başından beri üzerine titrediği tecrübeli orta saha, "Hocam bana güvenini her fırsatta anlatıyor. Şimdi yönetim kurulu kararıyla böyle bir göreve layık görüldüm. Herkese teşekkür ediyorum. Sorumluluğum daha da arttı. Ben de işimi en iyi şekilde yaparak karşılık vermeye çalışacağım. Bu sezon bambaşka bir Sosa izleteceğim" dedi.

Ligde 4 maçta 1 asist yapan Sosa, maç başına 3 hava topu kazanma, 55 başarılı pas ve yüzde 64'lük ikili mücadele kazanma yüzdesi ile dikkat çekti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER