Sosa'nın Eşi Trabzonspor Sevgisinden Vazgeçmiyor

Trabzonspor sonrası Fenerbahçe'ye transfer olan Jose Sosa'nın eşi Carolina Alurralde'nin paylaşımı kısa sürede ilgi gördü.

TRABZONSPOR 16.10.2020, 11:12 16.10.2020, 11:14
Sosa'nın Eşi Trabzonspor Sevgisinden Vazgeçmiyor

Trabzonspor'un sözlmesini uzatmadığı Arjantinli orta saha Jose Sosa, Süper lig ekiplerinden Fenerbahçe'ye transfer olmuştu.

Trabzonspor'da geçirdikleri son aylarda Trabzon'a tamamen adapte olan ve Trabzon'un yöresel oyunlarını oynayarak taraftarların gönlünde taht kuran Jose Sosa'nın eşi Carolina Alurralde, vucüduna yaptırdığı ''Yenge'' ve ''Napaysın'' dövmeleriyle de uzun süre gündemde yer almıştı.

TAKİBE ALMADI...

Trabzonspor sonrası Fenerbahçe'ye transfer olan olan Josa Sosa sosyal medya üzerinden jet hızıyla Trabzonspor'u takipten çıkarken Carolina Alurralde'den aynı hareket gelmedi.

Trabzonspor'u halen takipte olan Carolina Alurralde, Fenerbahçe'yi takibe almadı.

TRABZONSPOR MASKESİ DETAYI...

İstanbul'da ikiz kızlarıyla birlikte zaman geçiren Carolina Alurralde'nin kızlarına Trabzonspor maskesi kullandırması sosyal medyada kısa sürede yoğun ilgi gördü. 

Sosa ve Alurralde çiftinin ikiz kızları Rufina ve Alfonsina'nın günlük yaşantılarında Trabzonspor maskesi kullanması bordo mavili taraftarların dikkatlerinden kaçmadı.

Yorumlar (0)