Sosa'nın Menajerine Talimatı

Sosa, menajeri Pra’ya “Önce Trabzonspor ile görüş” talimatı vermişti Pra dün İstanbul’a geldi. Ağaoğlu ile konuşacak ve rotası belli olacak.

Sosa'nın Menajerine Talimatı

Trabzonspor'da herkesin aklında aynı soru var: Jose Sosa gidecek mi kalacak mı? Karadeniz temsilcisi pandemi öncesi 2 milyon 250 bin euro'luk bir teklif yapmıştı. Salgın sonrası gelirler düşünce rakamı 1 milyon 750 bin euro'ya indirmişti. Sosa görüşmelerin ilk teklif üzerinden devam etmesini isterken Trabzonspor cephesi ise bonuslarla 2 milyon euro'yu bulan ikinci önerilerinin son kararları olduğunu belirtiyor. Tüm bunlar yaşanırken 35 yaşındaki futbolcu menajeri Maxi Pra'ya "Önce Trabzonspor ile görüş" talimatı vermişti. Pra dün İstanbul'a geldi. İlk olarak Ahmet Ağaoğlu ile temas kuracak. Anlaşma sağlanırsa Sosa, bordo-mavili formayı giymeye devam edecek, aksi durumda Pra alternatif ekiplerle iletişime geçecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ll
ll - 6 ay Önce

ailiyet duygusu olmayan adam ts da durmaz örnekleri çokça var. tek kral var oda onur recep kıvrak adam adam

Cevdet
Cevdet - 6 ay Önce

Hala yanlış yoldayız. 2 iyi stoper lazım bu takıma. Sosa da Sosa...giderse gitsin sanki bulunmaz hint kumaşı. Gönderilecekleri de gönderin ve 24 kişilik bir kadro ile kampa gidin. Bu kadar mı zor?

Tahir
Tahir - 6 ay Önce

Burda ikide bir tek kral Onur yazanlara sesleniyorum.Onura hangi takım yılda 3 milyon euro verirdi.Onur bedava oynamadı son üç yıl hep sakattı.Ayrılırkende 3 milyon tazminat alıp gitti.Sakat olduğu için hiç bir takımla anlaşmadı zaten kimse o parayı vermezdi.

SIRADAKİ HABER