Sosa'nın Trabzonspor'a Vedası

Jose Sosa sosyal medyadan açıklama yayınladı

Sosa'nın Trabzonspor'a Vedası

Fenerbahçe'nin, Trabzonspor ile yollarını ayırdıktan sonra kadrosuna kattığı Jose Sosa, yeni macerası için konuştu ve Trabzonspor'a da veda etti.

İŞTE SOSA'NIN SÖZLERİ...

Türkiye'nin en büyüğü Fenerbahçe'nin futbolcusu olarak gururla tüm taraftarlarımızı selamlıyorum.

Trabzonspor'da bulunduğum süre boyunca bana ve aileme gösterilen büyük sevgi ve ilgi için Trabzonspor Kulübü'ne, tüm çalışanlarına ve Trabzon taraftarına çok teşekkür ederim.

Büyük mücadele, emek ve sorumlulukla geçen 3 yıl sonunda, Türkiye Kupası'nı Trabzon şehrine getirmek ve taraftara hediye etmek başarılı bir kapanış oldu.

Futbol ayrılıkları ve yeni başlangıçları da içinde barındırıyor. Ancak aslolan bu sürecin en doğru ve saygılı şekilde yönetilmesi. Trabzonspor'dan ayrılışımla ilgili basında yer alan haberlerin tümünün gerçek dışı olduğunu açıklıkla dile getirmek istiyorum.

Şimdi sarı-lacivert renklerle yepyeni, heyecan dolu bir yolculuk başlıyor ve ben bu kulübün başarısı için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aşkın Yılmaz
Aşkın Yılmaz - 5 ay Önce

Buyrun çok beğendiğiniz hatta futbolu bizde bırakıp teknik ekibe dahil olacak, sembolümüz sosa’nın karakteri ! Pardon KARAKTERSİZ’liği

Muhammet özen
Muhammet özen - 5 ay Önce

Yediği sofraya pisleyen karaktersiz, tam kendine göre bşr takıma gitti. Çok geçmez yılan yuvasına girdiğini anlayacak

ll
ll - 5 ay Önce

arkadaşım adam takımı satmış gitmiş daha niye haber yapıyosun.. senidemi takip etmiyelşm haberts

SIRADAKİ HABER