Sosa'nın Ümraniyespor Maçı Sonrası Açıklaması

Trabzonsporlu futbolcu Jose Sosa Ümraniyespor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Sosa'nın Ümraniyespor Maçı Sonrası Açıklaması

Trabzonspor kaptanı Sosa, Ümraniye yenilgisi sonrası, “Acı ve hüzün dolu bir gece oldu. Bazen ders çıkarıp, geleceğe daha iyi bakabilirsin. Biz de böyle düşünmek zorundayız” dedi. 

Trabzonspor’un Arjantinli yıldızı Sosa, 3-1 kaybettikleri Ümraniyespor maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Kafalarını kaldırmaları gerektiğini belirten Sosa, “Bizim için acı ve kötü bir maç oldu. Böyle olmasını hiç istemezdik ve böyle olacağını da düşünmedik. Düşüncemiz maçı kontrol altına alıp, erken golü atıp, iyi oyunla iyi bir galibiyet almadık. Fırsatı yakaladık ama maalesef bizim için acı bir tecrübe oldu. Başımızı kaldırıp, yola devam etmek zorundayız. Acı ve hüzün dolu bir gece oldu. Bazen ders çıkarıp, geleceğe daha iyi bakabilirsin. Biz de böyle düşünmek zorundayız. Bizi desteklemeye gelenler için de üzgünüm. Onlara beklediklerini veremedik. Bazen acılar size büyük şeyler öğretebilir. Kafamızı kaldırıp yolumuza devam etmeliyiz” açıklamasını yaptı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 1 yıl Önce

Ne acı tecrübesi? Defolun gidin ruhsuzlar. Kapatın bu kulübü, kimsenin bu kulübü düze çıkaracağı yok.

NURAY TOPAL
NURAY TOPAL - 1 yıl Önce

AH SOSA AH..BU NASIL MAĞLUBİYET OLDU BÖYLE...RESMEN ÜZÜLDÜK...TARAFTAR OLARAK YIPRANDIK..TABİ HAKEM HATALARIDA VAR TABİKİDE...ZATEN BU HAKEMLER BİZİ HEP MAHFETTİ YA...LANET OLSUN BU DÜZENE...FEDERASYONA...İSTİFA ETMESİ LAZIM BU FEDERASYONUN... ARTIK BUNA BİR DUR DEMEK LAZIM...NERDE BU HÜKÜMET...NERDE TARAFTAR...TRABZONSPORUMUZA SAHİP ÇIKALIM...

SIRADAKİ HABER