Sponsordan Kravat Açıklaması

A Milli Futbol Takımımız’ın başarılı teknik adamı Şenol Güneş, önceki akşam EURO 2020 Elemeleri’nde Arnavutluk karşısında ülkemize önemli bir galibiyet yaşatmıştı.

TRABZONSPOR 13.10.2019, 13:12
Sponsordan Kravat Açıklaması

Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanan mücadelede 1-0’lık galibiyetle birlikte, Güneş’in taktığı kravat da çok konuşulmuştu. Güneş, sırf bordo mavi renkleri taşıyan bir kravat taktığı için malum çevrelerce linç edilmeye çalışılmıştı. Bu gelişmeler üzerine sponsor Damat markasının bağlı olduğu Orka Holding’in Kurumsal İletişim Departman Müdürü Burhan Denizli, kravatı kendilerinin tercih ettiğini açıkladı.

Fanatik'e konuşan Burhan Denizli şu ifadeleri kullandı;

Biz, Milli Takımlar’ın resmi moda sponsoruyuz. 2 yıldır da hem Milli Takımımız’ı hem de Milli Takımımız’ın hocasını giydiriyoruz. Her maç öncesi Şenol hocanın kombinini biz belirliyoruz. Full kombini yapıp yani takım elbisenin rengine göre gömlek ve kravatını seçiyoruz. Arnavutluk maçı öncesinde de bu kombini tercih ettik ve tek seçenek olarak kendisine gönderdik. Haftaya yeni bir ürünümüz çıkacak. Bu ürünümüzü hocamızın çok iyi taşıyacağına inandık ve yolladık. Çok da şık oldu

‘Fenerbahçe’nin de sponsoruyuz’

“Renkler evrenseldir. Sarısı, laciverti, siyahı, beyazı, kırmızısı, mavisi, bordosu... Önemli olan milletçe Kırmızı-Beyaz bayrağın altında gök kuşağını yaratabilmektir. Biz hem Fenerbahçe’nin hem de Trabzonspor’un da sponsoruyuz. Böyle yorumlanacağı aklımızdan bile geçmedi. Buna benzer bir kombini daha öncede yapmıştık, elbisenin rengi daha açıktı. Herkese aynı mesafedeyiz, bizim işimiz moda”

Yorumlar (2)
kurtuluş 3 yıl önce
bunu başka yerlere çekenin Allah belasını versin.
Adil Gerçek 3 yıl önce
fenerbahçe stadında miili maç yaptıranlar Türk milletine hesap vermeli