Stadyumdaki Antrenman İptal Edildi

Trabzonspor'un Fenerbahçe maçı öncesi son antrenmanını Akyazı Stadı'nda yapmayı planlarken teknik direktör Ünal Karaman'dan taraftara kötü haber geldi.

Stadyumdaki Antrenman İptal Edildi

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, stada giderek zemince incelemelerde bulundu. Karaman incelemnin ardından saha zeminin bozulma riskine karşı kararı iptal ettiğini açıkladı.

Karaman, Fenerbahçe karşılaşması öncesi son antrenmanın Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu’nda yapılması yönünde taraftarlarımızdan yoğun bir talep geldiğini belirterek, “Başkanımız ve yönetim kurulumuzla istişarelerde bulunduk. Son idmanın stadyumda gerçekleştirilmesi yönünde karar aldık. Ancak; stadyumumuzda görevli iSIS Pitches firmasının yetkilileri, son iki gündür devam eden yağışların saha zeminini olumsuz etkilediğini belirtmişlerdir. Bu hava koşullarının yarın da devam edeceğini, haliyle maçtan bir gün önce yapılacak idmanın zemine zarar vereceğini vurgulamışlardır. Yönetim Kurulumuzun da onayıyla taraftarımızın talebinin karşılanması ve takımımızın motivasyonuna pozitif katkı sebebiyle, son antrenmanımız yeniden Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne alınmıştır. Taraftarlarımızı yarın (Cumartesi) saat 16.00’da idmanımıza bekliyoruz” dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER