Stefan Kuntz'un Abdülkadir Ömür Açıklaması

A Milli Futbol Takımı'mız, 2022 Dünya Kupası Elemeleri G Grubu 9. maçında Cebelitarık'ı konuk edecek.

TRABZONSPOR 12.11.2021, 19:01
Stefan Kuntz'un Abdülkadir Ömür Açıklaması

Mücadele öncesi futbolcularımızdan Kerem Aktürkoğlu ve teknik direktörümüz Stefan Kuntz basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Kuntz, Cebelitarık maçında Abdülkadir Ömür'ün forma giyemeyeceğini ifade etti.

A Milli Futbol Takımı'mız, 2022 Dünya Kupası Elemeleri G Grubu 9. maçında Cebelitarık'ı konuk edecek. Mücadele öncesi futbolcularımızdan Kerem Aktürkoğlu ve teknik direktörümüz Stefan Kuntz basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Kuntz, Cebelitarık maçında Abdülkadir Ömür'ün forma giyemeyeceğini ifade etti.

Sakatlıklarla ilgili konuşan Stefan Kuntz, "Cengiz aday kadrodan ayrıldı. Mücadelede Abdülkadir Ömür de forma giyemeyecek. Aklımdaki ilk 11 belli ama son antrenmanı görmem lazım. Oyuncularımız iyi çalıştı. Planlarımız var. Kontrollü hücumu benimseyeceğiz. "Bu maçın %100 kapasite ile oynanması çok sevindirici bir şey. Biraz sabır gerekebilir ama umarım en sonunda sahadan tribünlere yayılan bir sevinç dalgası olur." dedi.

Yorumlar (1)
Zekeriya 3 hafta önce
Milli takima kim gelirse gelsin Trabzonsporlu Futbolcu almamakda direniyor. Suclu Kuntz degil ona bu akli verenlerde. Abdulkadir süper oynamya basladi morali de yerinde. Yusuf Sari bile milli takimda oynayabilcek kapasitede. Onun hizi yeter aslinda.