Sturridge Transferinde Önemli Gelişme

Trabzonspor’da Sturridge transferi resmen papatya falına döndü. Trabzonspor ikinci başkanı Önder Bülbüloğlu, oyuncu ile anlaştıklarını açıklarken Başkan Yardımcısı Sertaç Güven’de görüşmelerini devam ettiğini henüz anlaşma sağlanmadığını ifade etti.

Sturridge Transferinde Önemli Gelişme

Trabzonspor’un forvet transferi için Liverpool ile sözleşmesi biten Daniel Sturridge transferi noktasında görüşmeleri devam ediyor. Ancak bugün sabah saatlerinde Bordo-Mavililerin Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, yaptığı açıklamada İngiliz oyuncuyla anlaştıklarını ve 3 yıllık sözleşme imzalayacaklarını bildirmişti.  

Fakat bu açıklamaların üzerinden çok geçmeden Trabzonspor’un bir diğer başkan yardımcısı Sertaç Güven’den de bu kez farklı bir açıklama geldi. Trabzonspor Başkan Yardımcısı Sertaç Güven, "Futbolcunun ailesi Trabzon'a geldi. Anlaşma halinde yaşayacakları evi, şehri gösterdik. Akşam Sparta Prag maçını birlikte izledik. Sonra şehirden ayrıldılar. Transfer süreciyle ilgili görüşmelerimiz devam ediyor. Henüz kesin olarak bir anlaşma sağlanmadı" dedi.  

Trabzonspor’da hatırlanacağı üzere Liverpool ile sözleşmesi sona eren İngiliz forvet Daniel Sturridge ile görüşmelerini sürdürüyor. 29 yaşındaki futbolcunun ailesi Trabzon'a gelerek hem şehri gördü hem de Karadeniz temsilcisi ile transfer temaslarında bulundu.  

BÜLBÜLOĞLU DA TRANSFER YOK DEDİ

Daha önce "anlaşmaya vardık" şeklinde açıklamaları medyaya yanısyan Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, “Sturridge’nin ailesi gelip şehri görmek istediler. Geldiler, gezdiler, burada ağırlandılar. Daha sonra da İstanbul’a gittiler. Hangi duygularla ayrıldılar bilmiyorum. İlerleyen süreçte bu netleşecektir ancak şuan yapılan bir anlaşma ya da biten bir transfer durumu ortada yok.” ifadelerini kullandı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamacı
Kamacı - 12 ay Önce

Ulan ne transfermiş be? Babaannesinide getirsin bari

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 12 ay Önce

Sayın başkan, bu yöneticiler nasıl yönetici? Birbirlerinden farklı açıklamalar yapabiliyorlar. Bu yöneticiler telefonla da mı birbirleriyle konuşmuyorlar ve Başkan olarak sizden müsaade almadan amatörce, bir transfer hakkında nasıl demeç verebiliyorlar?

Yusuf
Yusuf - 12 ay Önce

Yapmayın takımın ahengini bozmayın soranın ücretini indirmeye çalışırken bu paraya transfer niye

Yusuf Gencer
Yusuf Gencer - 12 ay Önce

Yapmayın takımın ahengini bozmayın soranın ücretini indirmeye çalışırken bu paraya transfer niye

Turgut Kocaman
Turgut Kocaman - 12 ay Önce

Yeter artık Bülbüloğlu UEFA FIFA CAS sürecinde sürekli olarak yanilttin bu taraftarları Yeter sus artık

SIRADAKİ HABER