Tahkim Kararına Mehmet İrfan Coşkun'un Tepkisi

Trabzonspor, Tahkimin verdiği ret kararının ardından hangi yolları izleyebilir..

Tahkim Kararına Mehmet İrfan Coşkun'un Tepkisi
 Trabzonspor'un TFF'nin ret kararı vermesi üzerine Tahkim Kurulu'na 2010-2011 sezonu liginin tescilinin iptali için yaptığı başvuru reddedildi. Tahkim kurulunun bu beklenen kararından sonra Trabzonspor ‘un izlemesi gerektiği yol konusunda eski yönetici Dr. Mehmet İrfan Coşkun’dan uyarılar geldi.

Coşkun Tahkim kararının ardından,” Kulübümüzün 2010-2011 sezonu tescilinin iptali için TFF ye yaptığı başvurudan sonra tahkim başvurusuna da "red" cevabı geldi. Artık o kupa için ya ülke futboluna zarar verme pahasına güçlü hamleler yapacağız ya da artık bu konuyu kapatacağız. Bence onurumuz ve çocuklarımıza bırakacağımız ahlaki değerler uğruna birincisini derhal yapmalıyız..!” şeklinde konuştu.

Kaynak: HaberTS.com
Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2013, 18:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut bilici
Mahmut bilici - 8 yıl Önce

Derhal başvurmalıyız isterseler 10 sene avrupaya gıtmeyelım

niyazi canturk
niyazi canturk - 8 yıl Önce

Gerekirse ligden cekilelim davamizdan vazgec meyelim

Viyanali mura
Viyanali mura - 8 yıl Önce

Hirsiz elini kolunu sallayarak gezecek yaptigi yanina kar kalacak bu ülkede tüm sportif yollari bile bile federasyon kapatacak geriye tek bir yol kaliyor zaten seni gaale alan yok sen kinsin diyor o zaman olacaklardan biz sorumlu olmayacagiz nereye müraacat edilecekse edilsin cetami alinacak alinsin bu is gurur meselesi oldu artik yeter

SIRADAKİ HABER