"Takım Olmayı Başardık"

Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, yaptığı açıklamada ligin en iyi kadrolarından birine sahip olduklarını belirtti.

"Takım Olmayı Başardık"

Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, yaptığı açıklamada ligin en iyi kadrolarından birine sahip olduklarını belirtti. Yeni bir yapılanma içerisinde olduklarını dile getiren Hacısalihoğlu, “İlk haftalarda normal olarak yeni yapılanmanın getirdiği sancıları yaşadık. Yeni bir teknik ekip ve yeni oyuncuların katılımı gibi bir süreçten geçtik. Ancak kısa sürede takım olmayı başardık” diye konuştu.

‘Şampiyonluktan bahsetmeyelim’

Şu anda her şeyin iyiye gittiğini vurgulayan Asbaşkan Hacısalihoğlu, “Kaliteli bir ekibimiz var. Kimin ne olacağı, ne sonuçlar alacağı ve nereye geleceği belli olmaz. Umarım daha iyi oluruz. Şu anda şampiyonluktan bahsetmek doğru değil. Biz bir yapılanma içerisindeyiz. Onu en iyi şekilde tamamlamak istiyoruz. Bu seneki politikamız bu” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Talia keskin
Talia keskin - 2 yıl Önce

Kahramana güveniyorum tek endişem şu anda Trabzonspor’un ciddi bir maddi sıkıntı içinde Şayet bunu aşabilirsek işte o zaman şampiyon Lıktan söz edebiliriz .. Ama gerçekten keyifli maç izliyorum futbolcular Küstürmiyelım İyi bir kadroya sahibiz Bu sene ilk içe gireriz..

SIRADAKİ HABER