Teknik Heyete Yönetimden Tam Destek

Trabzonspor'da yapılan toplantının ardından yönetim, teknik heyet ile bir araya geldi.

Teknik Heyete Yönetimden Tam Destek

Trabzonspor’da bugün adeta birlik günü yaşanıyor. İstişare Kurulu ile yönetim kurulu bugün Trabzon’da bir araya geldi, ardından yönetim kurulu teknik heyet ile buluştu.

Başkan Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp ve yönetim kurulu üyeleri Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir ve teknik heyetimizle bir araya geldi.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri Marina Restoranda gerçekleşen yemekte, Başkan Ahmet Ağaoğlu Teknik Direktöre Hüseyin Çimşir’e desteklerini iletirken, “Ben ve yönetim kurulumdaki arkadaşlarım sonuna kadar yanınızda olacağız” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ercan gürel
Ercan gürel - 8 ay Önce

Herşey trabzonspor için tam destek ama hüseyin hocaya verilen destek inşaAllah ünal hocaya verilen destekgibi olmaz inşaAllah

True Legend
True Legend - 8 ay Önce

Teknik direktör gaasarayli iseyin çimşir way be nerden nereye iseyin ne çabukta unutuldu gaasarayli iseyinin kulüp zor durumdayken ilk önce bankaya giden parasi yatmadiysa yönetimlete bayrak açan futbolculari ayartan iseyin trabzonspora teknik direktör olmuş yazik olmuş demekki bizim trabzonsporun öyle şampiyon olma gibi bi niyeti yok asil mesele meğersem gaasarayli iseyinleri zengin yapmak trabzospor üssünden bundan sonra trabzospor a hiç bir inancim kalmamiştir büyük kulüplüklen hiç bir alakasi kalmamiştir çoluk çocuğun eline terkedin iştir trabzospor yazik

zekeriya
zekeriya - 8 ay Önce

insAllah öyle de olur.

SIRADAKİ HABER