Tepkiler Sonrası Çebi'den Trabzonspor Açıklaması

Ahmet Nur Çebi'den, Trabzonspor açıklaması geldi.

Tepkiler Sonrası Çebi'den Trabzonspor Açıklaması

Fulya Davası'nda kulübün zarara uğratıldığının yargı yoluyla kesinleştiğini ve yönetimin zarar tazmini için yargıya gitmesi gerektiğini savunan eski başkan adayı Hürser Tekinoktay, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin ve babasının Trabzonsporlu olduğunu söylemişti.

Hürser Tekinoktay'ın, kendisi hakkında kullandığı ifadelere cevap veren Ahmet Nur Çebi, "Babamın Trabzonsporlu olduğunu söyledi. Benim babam iyi bir Beşiktaşlıdır. Benim şahsımı Trabzonsporlu diye aşağılamaya çalışmasını kınıyorum. Tekinoktay'dan daha iyi Beşiktaşlı olduğumu ispatlamaya hazırım." ifadelerini kullanmıştı.

Çebi bu açıklamaların tepki görmesi üzerine yeni bir açıklama yaparak, “Trabzonsporlular son derece saygın insanlar. Benim Beşiktaş başkanı olmam sıfatı var iken, Trabzonsporlu olmamı söylemek doğru değil” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sami  Tosun
Sami Tosun - 5 ay Önce

Sen ve senin gibiler örnek. Cemil Turan ve birçok Trabzon orijinli kişiler doğduğu mensubi olduğu Trabzon şehrini hor görmektedir. O Trabzon ki Fatih'i, Yavuz Sultan Selim 'İ ve Kanuni Sultan Süleyman' ı bağrından çıkarmış tarihe imza koymuş bir şehir ve onun güzide halkı. İyi ki Trabzon sen ve senin gibileri koparmış atmış. Siz uşaklık yapmaya devam edin.

Oflu
Oflu - 5 ay Önce

Trabzonsporlulardan kimse senin Trabzonsporlu olduğunu söylemiyor zaten. Senin Trabzonsporluları aşağaılamanı eleştiriyor terbiyesiz adam.

Holali
Holali - 5 ay Önce

Ozru kabahatindan Büyük

Oflu
Oflu - 5 ay Önce

Sen kötü bir insansın ve terbiyesizsin.

Misafir
Misafir - 5 ay Önce

Trabzonsporlu diye aşşağılanmak ne demek bu nasıl cümle.

onur özkurt
onur özkurt - 5 ay Önce

Trabzonsporlu olmak aşağılık olamaz... Ne dediğini bil.. Özür dilemelisin.

Çılgın zpt şöförü
Çılgın zpt şöförü - 5 ay Önce

Yani anladığım kadarıyla 2 yüzlülük yapaysun sayın a nur çebi ekmeğimi kazandım yerden vurmayın beni demissin resmen ben bunu anladim

SIRADAKİ HABER