Tetikte Bekliyorlar!

Trabzonspor'da Ünal Karaman'ın ayrılığından sonra tepkiler her geçen güz azalsa da, belli bir kesin ısrarla küfür ve hakaretler yağdırmayı sürdürüyor.

Tetikte Bekliyorlar!

Trabzonspor'un sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımların altına, profillerinde Ünal Karaman fotoğrafı bulunan kişiler küfür ve hakaret yağdırmaya devam ediyor.

Ünal Karaman'ın ayrılığının üzerinden uzunca bir süre geçmesine rağmen, organize şekilde yapılan paylaşımların altına küfür ve hakaret eden hesaplar engellenmesine rağmen yeni açılan hesaplar ile bu çirkinlik devam ettiriliyor.

Trabzonspor Kulübü'nün resmi hesabın altından küfür ve hakaret eden kullanıcılar hakkında yasal işlem başlatması bekleniyor.

Trabzonspor paylaşım yapsa da, küfür etsek diye tetikte bekleyen kullanıcıların belli bir merkezden idare edildiği de ve Whatsapp gruplarındaki yazışmalarının da tespit edildiği gelen bilgiler arasında.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yuksel alemdar
yuksel alemdar - 7 ay Önce

çakallar ortalıkta uluyor buyuk TRABZON SPORUN buyuk taraftarı bu çakallara pırım vermecek ınşAllah herşey TRABZON SPOR IÇİN

İbrahim ozdemir
İbrahim ozdemir - 7 ay Önce

Unal hocanin gidisinde hicmi parmaginiz yok oylemi sutten cikma akkasiksin yerel medya huseyin hocaya yazik olacak

İbrahim ozdemir
İbrahim ozdemir - 7 ay Önce

Unal hocanin gidisinde hicmi parmaginiz yok oylemi sutten cikma akkasiksin yerel medya huseyin hocaya yazik olacak huseyin hocayi kacinci hafta gondericeksiniz nede olsa kulubu yerel basi. Yonetiyor

SIRADAKİ HABER