TFF Ceza Değil Ödül Verdi!

Türkiye Futbol Federasyonu, dün akşam Trabzonspor ile Başakşehir maçında görevlendirdiği VAR Hakemi Hakan Ceylan'a adeta ceza yerine ödül verdi!

TRABZONSPOR 26.12.2021, 17:08
TFF Ceza Değil Ödül Verdi!

Türkiye Futbol Federasyonu, dün akşam Trabzonspor ile Başakşehir maçında görevlendirdiği VAR Hakemi Hakan Ceylan'a adeta ceza yerine ödül verdi! Dün akşam tüm dikkatleri üzerine çeken ve Başakşehirli Hasan Ali'nin elini görmezden gelerek hakeme devam kararını beyan eden Hakan Ceylan bugün saat 16.00'da başlayan Alanyaspor - Karagümrük maçının VAR Hakemi olarak açıklandı.

Verilen bu skandal karar büyük tepki alırken adeta Hakan Ceylan'a TFF tarafından ceza değil ödül verilmiş oldu.

Haber Kaynağı: HaberTS.com

Yorumlar (4)
Hüseyin Rahmi KINCIR 7 ay önce
BİZ ONLARIN CEZASINI SEZON SONUNDA İSTANBUL DA MİLYONLARIN ÖNÜNDE ALLAHIN İZNİ İLE VERECEĞİZ GÖK MAVİ İSE YER BORDO BİZLERE
Artvin li 7 ay önce
Günaydın bu İstanbul yalakaları 2019 Başakşehir bu sene Fenerbahçe yi şampiyon yapacaklar bu film vizyona girdi bile bu yorumun aynısını cumartesi maçtan önce atmıştım Halil Umut meler ismi ilk açıklandığı nda yönetim tepki vermedi hata yaptı.
sakaryalı 7 ay önce
bu hakan ceylan ın tipinde meymenet yok zaten iyi tanırım bu sıfatı- eşgal i adam da tam trabzonspor düşmanı tipi var basına konuşmakla bu işler olmuyor başkanım kulüp olarak tff ye hesap sormamız gerekir.
Sado. 7 ay önce
Allahım sopası lazım.