TFF Toplantısı Sona Erdi! Trabzonspor Reddetti

Trabzonspor'un da katıldığı 'Harcama limitleri' toplantısında gözler TFF’ye çevrildi

TFF Toplantısı Sona Erdi! Trabzonspor Reddetti

TFF ile Kulüpler Birliği arasındaki toplantı sona erdi!

TFF yöneticileri ile Kulüpler Birliği temsilcilerinin yaptığı toplantı sona erdi. Toplantıda Kulüpler Birliği, yüzde 15'lik sapmanın yüzde 40'a çıkarılmasını istedi. Öte yandan Fenerbahçe, ana para ödemesinin harcama limitlerinden kaldırılmasını talep etti. Galatasaray ve Trabzonspor bunu kabul etmedi

Federasyonun açıkladığı harcama limitleri sonrası, Süper Lig ekiplerinden 8 kulübün başkanı ve yöneticileri TFF Başkanı Nihat Özdemir'e harcama limitlerine ilişkin itirazda bulunmak amacıyla Riva’da toplantı yaptı.

Fenerbahçe, ana para ödemesinin harcama limitlerinden kaldırılmasını talep etti. Nihat Özdemir, bu konuda tüm kulüplerin ıslak imzasının olması gerektiğini söyledi. Trabzonspor kabul etmedi. Galatasaray ise önümüzdeki sezondan itibaren geçerli olmak üzere kabul etti.

Kasımpaşa kulübü ise harcama limitlerine gelirlerin 3'te 1'inden fazlasının yansıtılmasını talep etti. 

Kulüpler Birliği, yüzde 15'lik sapmanın yüzde 40'a çıkarılmasını istedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oflu
Oflu - 9 ay Önce

Neredeyse bütün takımlar sezonu açtı, Trabzonspor sezonu açmak için neyi bekliyor? Şampiyonluk kaçınca çalışmıyorlar kondisyon eksik koşamıyorlar diye açıklamalar yapılıyor. Çalışmazsan koşamazsın tabi ki. Demek ki daha şimdiden Şampiyonluk filan hayal. Tembeller daima kaybetmeye mahkumdurlar.

SIRADAKİ HABER