TFF ve Trabzonspor'un Eski Yöneticisinin İsyanı

TFF’de yöneticilik yapan ve bir dönem Trabzonspor’da asbaşkanlık görevini üstlenen Yaşar Aşçıoğlu'dan çok özel açıklamalar. İşte Aşçıoğlu’nun o sözleri:

TFF ve Trabzonspor'un Eski Yöneticisinin İsyanı

Benim Yıldırım Demirören’le sorunum yoktu. Aksine ilişkilerimiz iyiydi. Ancak Trabzonspor’un hakları için karşı karşıya geldik ve ceza aldım. Trabzon camiası hiçbir dönem birlik olamadı. Oysa topyekün hareket etmemiz gerekirdi. Federasyonda yöneticilik yaptığım dönem masaya yumruğumu vurdum. Oradaki herkese Trabzonspor’un haklarının yendiği gerekçesiyle tepki gösterdim. Trabzonspor’a yapılan bu ne ilk ne de son olacak. ‘Cüneyt Çakır kumpas kurdu’ dedim. ‘Trabzon düşmanı’ dedim. ‘Ekip kurdu, Trabzonspor’u bitirmek istiyor’ dedim. 

Benim Yıldırım Demirören’le sorunum yoktu. Aksine ilişkilerimiz iyiydi. Ancak Trabzonspor’un hakları için karşı karşıya geldik ve ceza aldım. Trabzon camiası hiçbir dönem birlik olamadı. Oysa topyekün hareket etmemiz gerekirdi. Federasyonda yöneticilik yaptığım dönem masaya yumruğumu vurdum. Oradaki herkese Trabzonspor’un haklarının yendiği gerekçesiyle tepki gösterdim. Trabzonspor’a yapılan bu ne ilk ne de son olacak. ‘Cüneyt Çakır kumpas kurdu’ dedim. ‘Trabzon düşmanı’ dedim. ‘Ekip kurdu, Trabzonspor’u bitirmek istiyor’ dedim.  ( Karadeniz )

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER