Tolunay Kafkas'ın Trabzonspor'a Kini Bitmiyor!

Trabzonspor ile isim yapan ve bütün kariyerini bordo-mavili kulübe borçlu olan Tolunay Kafkas, eşi ve kayınpederinin intikamını ağır şekilde alıyor!

Tolunay Kafkas'ın Trabzonspor'a Kini Bitmiyor!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun ve yönetimin bütün iyi niyetine rağmen taksit teklifine dahi yanaşmayarak 9 Milyon 222 Bin TL tazminatı mahkeme yoluyla cebine koyan Tolunay Kafkas’ın bordo-mavili kulübe kini son bulmuyor.

Tolunay Kafkas, "Eşimi ve kayınpederimi aşamıyorum. Onların Trabzonspor ile görülecek hesapları varmış"  şeklinde sözleriyle Trabzonspor yönetimini şoka uğratan Tolunay Kafkas, Milli Takımda görevini de suistimal ettiği bilgisi kulislere bomba gibi düştü.

TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu görevine teknik direktör Tolunay Kafkas genç futbolcularla görüşerek, futbolcuların 18 yaşında geldiğinde yakın çevresinde bulunan menajerlere yetki verilmesi konusunda yönlendirmelerde bulunduğu gelen bilgiler arasında.

Tolunay Kafkas hakkında flaş bir iddia ise, Trabzonspor’un altyapısında büyük başarılar elde eden futbolcuların bazılarına da, “kariyerinizde milli takım yazmasını istiyorsanız, benim dediklerimi yapın” şeklinde uyarılarda bulunduğu bilgisine ulaşıldı.

2019 Ocak ayı tarihli haberimiz bu skandal iddiayı doğrular nitelikte! ( Kaynak: Yasir Güney )

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2019, 18:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet6161
Ahmet6161 - 6 ay Önce

Ne kılıbık çıktınbe bide adam diye dolaşıyorsun lakabın neydi (kasap) ama sen anca kasap kapısında dilenen tırsak kedisin

Tarık Şen
Tarık Şen - 6 ay Önce

Karaktersiz pislik

Hadi la
Hadi la - 6 ay Önce

Ulan sein kayinbederinide karinida cocuklarinida sen anladin oni hemi

Alpnoyan
Alpnoyan - 6 ay Önce

İnsanlar ekmek yediği kaba ihanet ediyorsa..o yedikleri artık ekmek denmez....afedersiniz...

Alpnoyan
Alpnoyan - 6 ay Önce

Hanım efendinin sıkıntısını anlıyorum ancak babasının sıkıntısını anlamakta zorlanıyorum...(Anlamak istemiyorum tarzım değil...)

Taraftar
Taraftar - 6 ay Önce

İnsan deyil missin pislik yazık

Salamanto
Salamanto - 6 ay Önce

şu Trabzon'a özerklik verilsin, ayrılsın bu ülkeden..hatta başlı başına yeni bir gezegen sayılsın.. biz de rahat edelim onlarda... Trabzon yerel medyasında çalışmak isterdim ya, çok keyifli iş... Fantsik bir dünya yarat anlat kimse ne saçmalıyor falan da demiyor, ohhh misss

Ts28
Ts28 - 6 ay Önce

Kayın pederi trabzonlu sallıyo olmayasın


SIRADAKİ HABER