Torul Savcısına İmzalı Forma Hediye Ettiler

Torul Trabzonspor Taraftarları Derneği Başkanı Veysel Küçüköner ve yönetim kurulu üyesi Fatih Atasu Torul Cumhuriyet Savcısı Selcan İnanç'a imzalı Trabzonspor forması hediye etti.

Torul Savcısına İmzalı Forma Hediye Ettiler

Torul Trabzonspor Taraftarları Derneği Başkanı Veysel Küçüköner ve yönetim kurulu üyesi Fatih Atasu Torul Cumhuriyet Savcısı Selcan İnanç'a imzalı Trabzonspor forması hediye etti.

Bir ay önce ilçede Teknik Direktör Ünal Karaman, futbolcular Nwakaeme, Amiri, Batuhan ve Toure'nin katılımlarıyla açılışı gerçekleşen anıt ilçede ki Trabzonspor sevgisini kamuoyuna bir kez daha belli etti. 

Trabzonspor Derneği'nin yaptığı faaliyetler ile sık sık adından söz ettirmeye devam ediyor.

Anıt açılışında bulunan ve ilçedeki Trabzonspor sevgisini gördüğünde duygulandığını ifade den Torul Savcısı Selcan İnanç'a Torul Trabzonspor Dernek Başkanı Veysel Küçüköner sürpriz yaparak kendisine makamında bugün Trabzonspor futbolcularının imzalarının yer aldığı imzalı forma hediye etti.

Forma hediyesinden dolayı mutluluk duyduğunu belirten Savcı İnanç nazik ziyareti ve hediyelerinden dolayı dernek başkanı Küçüköner'e ve yönetimine teşekkürlerini iletti.

Açıklamalarda bulunan dernek başkanı Küçüköner ise; "Geçtiğimiz ay yönetim kurulu üyelerimiz, hocamız, futbolcularımız ilçemizi ziyaret ederek bizleri ziyadesiyle mutlu ettiler. Torul'da Trabzonspor sevgisini herkese aşılamaya gayret ediyoruz. Çocuklarımız, İstanbul takımlarının sempatizanı olsun istemiyoruz. Bu yüzden dernek olarak birinci önceliğimiz genç kardeşlerimizi Trabzonspor sevdasına ortak etmek. Bu anlamda da çalışmalarımız devam ediyor. Her maçta tribünde yer alıyoruz, takımımıza destek veriyoruz. İnşallah Trabzonspor'u Torul'un tamamında çok daha iyi kitlelere ulaştırmaya çalışacağız. Sayın savcımız takımımız ziyarete geldiğinde çok duygulanmıştı. Kendisine bugün sürpriz yaparak tüm takım futbolcularımızın imzasının bulunduğu ve isminin yazılı olduğu formayı hediye ettik. Formayı ömür boyunca en özel yerde saklayacağını ifade ettiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz." ifadelerine yer verdi.

Haber Kaynağı: Hasan Yılmaz - www.haberts.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
Onur
Onur - 1 yıl Önce

Kapalı olan olan kadın mı savcı..

SIRADAKİ HABER