Trabzon Şehri Dev Maça Hazır

Tüm şehirde gözler kritik Fenerbahçe karşılaşmasına çevrildi. Biletleri tamamen tüketen Bordo-Mavili taraftarlar, son idmanın Medical Park Stadyumu’nda yapılmasını talep etti. Yönetim ise bu isteğe kayıtsız kalmadı ve yarın yapılacak antrenmanın Akyazı’da gerçekleştirileceğini açıkladı.

Trabzon Şehri Dev Maça Hazır

Bordo-Mavililer’de sadece teknik heyet ve futbolcular değil, tüm şehir zorlu Fenerbahçe karşılaşmasını bekliyor. Maça büyük ilgi gösteren ve günler öncesinden satışa çıkarılan biletleri tüketen Trabzonsporlu taraftarlar, karşılaşmayı Medical Park Stadyumu’nda izlemek adına loca kiralamaya bile başladı! Kritik mücadele için bilet bulamayan Bordo-Mavili futbolseverler, kendi aralarında toplanarak fiyatları 10 bin TL’yi bulan 15’er kişilik locaları bir maçlığına kiralıyor. Bununla yetinmeyen taraftarlar, sosyal medya üzerinden de yönetime maç öncesinde son idmanın Medical Park Stadyumu’nda yapılması için çağrıda bulundu.

‘Taraftarımızla kazanacağız’

Bordo-Mavili yönetim de taraftarın bu isteğine kayıtsız kalmadı ve cumartesi günü saat 16.00’da yapılacak antrenmanın Akyazı’da yapılacağı açıklandı. Başkan Ahmet Ağaoğlu, “Bu maçı kazanacaksak, taraftarımızla birlikte kazanacağız” derken, Trabzonsporlu futbolseverler de adeta seferberlik ilan etti. Karşılaşma öncesinde takıma moral vermek isteyen taraftarlar, son idmanda 41 bin kapasiteli Medical Park Stadyumu’nu tamamen doldurmayı planlıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER