Trabzonlu Gazetecilerden Mustafa Hacıkerimoğlu'na Ziyaret

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Hacıkerimoğlu, Trabzon'da görev yapan basın mensuplarını ağırladı.

TRABZONSPOR 22.05.2021, 13:07 22.05.2021, 13:24
Trabzonlu Gazetecilerden Mustafa Hacıkerimoğlu'na Ziyaret

Kocaelispor ile Hekimoğlu Trabzon arasında oynanan karşılaşmanın ardından TSYD Trabzon Şubesi Başkanı Selçuk Kılıç ile beraberindeki gazeteciler, Mustafa Hacıkerimoğlu'nu İstanbul'daki ofisinde ziyaret etti.

Hacıkerimoğlu, görüşmede, TFF'nin yeni sezon öncesi uygulamaya sokmayı planladığı bazı uygulamalar ve çalışmalar hakkında basın mensuplarına bilgi verdi.

Hacıkerimoğlu, çok tartışılan hakem kararlarına yönelik olarak, "Kafasındaki maçı değil, sahadaki maçı yöneten hakem görevine devam edecek." dedi.

Gelecek sezon için maçların seyircili oynanması konusunda ise Sağlık Bakanlığı ile sürekli istişare halinde olduklarını da ifade eden Hacıkerimoğlu, "Seyirci futbolun olmazsa olmazı. Biz de onları tribünde görmek istiyoruz. Bu konuda TFF olarak süreci çok iyi takip ettiğimizin bilinmesini isterim" diye konuştu.

TSYD Trabzon Şube Başkanı Selçuk Kılıç da Hacıkerimoğlu'nun gerek Trabzon gerek Türk futbolu için önemli katkılar yaptığını söyledi.

Kendilerini ağırladıkları için Hacıkerimoğlu'na teşekkür eden Kılıç, "Trabzon sporu için birlikte çok daha güzel işlere ve projelere imza atacağımıza inanıyorum." dedi.

Yorumlar (2)
Görele li 1 yıl önce
Trabzonspor un sampiyon olmasi icin yapılacak tek bir şeyide lütfen yapın ey basın. Tam 40 yıldır Mahmut efendinin bedduasının trabzonspor sampiyon olmasın diye yaptığı beddua nın kaldırması ve onun yerine devamlı trabzonspor un sampiyon olmasi icin mahmut efendiden beykoz çavuşbaşında
Ziyaretine gidip bu yeryüzünün en büyük evliyası nın Trabzonspor şampiyon
Görele li 1 yıl önce
Trabzonspor şampiyon olmak istiyorsa
İstanbulda beykoz çavuşbaşında bulunan Mahmuut Efendiden Dua almalı. Çünkü 40 yıl önce ettiği bedduadan dolayı trabzonspor şampiyon olamiyor.bunu herkes bilyor ama bi dua alamıyoruz. Ve bu Duayı mahmut efendiden alamadıkları için de 40 yıldır sampiyon olamıyoruz......