Trabzonlu Gençler'den TFF Binasına Gece Baskını

Şampiyonluk yolunda Trabzonspor'a karşı yapılan operasyon, taraftarların sabrını taşırdı.

Trabzonspor’un şampiyonluk yolunda bir adım daha atması beklenen karşılaşmada hakem Halis Özkahya’nın gösterdiği tavır hem spor kamuoyunun tepkisini topladı hem de Trabzonsporlu taraftarları çileden çıkardı.

Anthony Nwakaeme’ye yapılan penaltı pozisyonunda VAR’a gitmeyerek tavrını net şekilde belli eden Halis Özkahya, karşılaşmanın sonunda Trabzonspor’un net golünü de VAR ile iptal ederek Trabzonsporlu taraftarların sabrını taşırdı.

Trabzonlu Gençler taraftar grubu hakem kararlarına tepki göstermek amaçlı, TFF’nin Trabzon’da bulunan binası önünde siyah pankart açarak tepkisini dile getirdi.

Taraftarlar TFF binası önünde “futbolun katili Türk hakemleri” tezahüratlarında bulunarak meşale yaktı.

Taraftar grubu lideri Mehmet Fındıkçı,” oyunlar, operasyonlar, algılar. Biz buradayız, hepinize karşıyız! TFF önüne siyah pankartımızı astık, Trabzonspor'umuzun hakkını yedirmeyeceğiz. Hepinizi üst üste koyup, şampiyon olacağız!” ifadelerini kullandı.

Yaklaşık 150 taraftarın bulunduğu gece baskınında, Trabzonsporlu taraftarlar tepkisini gösterdikten sonra olaysız bir şekilde TFF binası önünden ayrıldı.


HaberTS.com / Ali Çil

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2020, 01:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şakir Solmaz
Şakir Solmaz - 3 ay Önce

Ülkenin hangi alanında ADALET var kı FUTBOL da da OLSUN TFF NU ÖZERK DEĞIL M.ALI YILMAZDAN SONRA OZERKLİK FUTBOL DA BITTI SIYASILERIN FUTBOL GÜDÜMÜNE GIRDI. FUTEBOL FEDARASYONU ÖZERK OLMADİKTAN SONRA BU IŞLER DUZELMEZ SÜREKLİ BIRILERI HAKKINIZI

Ömer kutlu
Ömer kutlu - 3 ay Önce

Asıl tepkiyi hakeden klübü siyasallaştırıp ünal hocayı gönderenlerdir

52/1Afyonlu
52/1Afyonlu - 3 ay Önce

BEN HEP YAZDIM YAZAÇAĞIMDA TAAKİ TÜRKVATANDAŞLAR UYANSIN DİYORUM PKK BİR TS FANATİKLERİ İKİ SONRA FETÖ SONRA ABİLERİ AKP BUNLARA DİKKAT.YURDUMUZU SP.DAHİL BÖLEMİYEÇEKSİNİZ KUPA ALIRSINIZ FETÖÇÜ 6S TS LULAR AMA AMANET DURAÇAK ÇÜNKÜ HZ.MEHDİ AS GELİNÇE O SADDE İSLAMÇILARI-SADDE İMAMHATİPLİLERİ GÖREÇEĞİZ İŞALLAH AMİN AMİN AMİN

SIRADAKİ HABER