Trabzonspor 3 Kiralık Futbolcusunu Geri Çağırdı

Teknik direktör Abdullah Avcı, 28 Haziran'da başlayacak olan yeni sezon kamp çalışmaları kapsamında geçen sezon farklı takımlara kiralık gönderilen oyunculardan sadece 3'ünü çağırdı.

Trabzonspor 3 Kiralık Futbolcusunu Geri Çağırdı

 Kocaelispor ile şampiyonluk yaşayan Murat Cem Akpınar'ın yanı sıra Muhammet Taha Tepe ve Salih Kavrazlı kampa davet edildi. Diğer oyunculardan kendilerine kulüp bulması istendi.

KAMPANYA BAŞLATILACAK

Karadeniz devi yeni sezon formalarını çıkardı ancak şu ana kadar yoğun bir talep yok. Pandemi sebebiyle satışlar beklenilen seviyede değil. Bordomavili yönetim geçtiğimiz yıllardaki gibi bir kampanya başlatacak. Yöneticiler ön ayak olacak, ardından camianın ileri gelenleri alacakları binlerce formayı çocuklara dağıtacaklar. Böylece kulüp kasasına önemli bir giriş sağlanacak. ( Fotomaç )

YORUM EKLE
YORUMLAR
Can kaya
Can kaya - 2 ay Önce

ÖZE DÖNMEK. Gençleri Kazanmak. A. Ordudan alınan Salih Kavrazlı ve Hakan Yeşil i artık takımda görmek istiyoruz. Ts'i TS yapan öze dönüştür. Kendi gençlerinden gelen gençlerdir. Diyarbakır dan selam, sevgi, saygılar ve yeni sezonda Şampiyonluk yolunda Başarılar.

Metin ÖZCAN
Metin ÖZCAN - 2 ay Önce

Ülkemizdeki liglerden genç ve yetenekli oyuncuları takıma kazandırın, hep yaşlı yabancı oyuncu peşinde koşmayın

Kadir sarıibrahimoğlu
Kadir sarıibrahimoğlu - 2 ay Önce

Abdurrahim Dursun neden çağrılmaz anlamıyorum...

Kadir Balcı
Kadir Balcı - 2 ay Önce

Neden Avrupa'nın yaşlı futbolcuları alınıyor anlamış değilim

Yasin
Yasin - 2 ay Önce

Formalar tanıtıldı ama satışa çıkmadı nasıl talep olsun?

SIRADAKİ HABER