Trabzonspor 4 Temmuz'da Başlıyor

Trabzonspor yeni sezon için 4 Temmuz'da topbaşı yapacak

Trabzonspor 4 Temmuz'da Başlıyor
Bu sezon UEFA Avrupa Ligi'ne katılma hakkı elde eden Trabzonspor, UEFA'nın kararını beklemeden programını yaptı, yeni sezonu 4 Temmuz'da açma kararı aldı.

Finansal Fair Play anlaşmasına uymadığı için FFP Yargı Kurulu'na sevk edilen bordo-mavililer, program yaparken Avrupa dışında kalma ihtimalini hiç düşünmedi.

Buradan olumlu bir yanıt alacağını hesaplayan Karadeniz ekibi, Galatasaray'ın iki kupayı da almasıyla bir turu pas geçti. 8 Ağustos'ta 3. ön elemenin ilk ayağında mücadele verecek olan Trabzonspor bu nedenle 4 Temmuz'da topbaşı yapacak. Kendi tesislerinde buluşacak olan Karadeniz ekibi, daha sonra çalışmalar için yurt dışına geçecek. Geçen sezona Slovenya'da başlayan bordo-mavililer, bu kez Almanya'yı tercih edecek.

Yeni sezon için transfer çalışmalarını da devam ettiren Trabzonspor, iç transferde golcüsü Rodallega'yı da kaptırmak istemiyor. Oyuncuyla sıkı bir pazarlığa girişen Karadeniz ekibi, Rodallega'nın şartlarını oldukça ağır buldu. başarılı forvetin, garanti ücret dışında bonuslar da istediği dile getirildi.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER