Trabzonspor'a 68 Milyon TL'lik Müjde

Ekonomik anlamda büyük bir sıkıntı yaşayan Bordo-Mavililer'de 200 milyon liralık sermaye artırımının ilk etabı tamamlandı. Kısa süre içinde kulübün kasasına girecek olan bu para, kısa vadeli borçlar ve futbolcu alacaklarında kullanılacak.

Trabzonspor'a 68 Milyon TL'lik Müjde
Göreve geldiği ilk günden bu yana ekonomik sıkıntıları aşmak için çok büyük bir uğraş veren Trabzonspor yönetimine büyük müjde... Yönetim kurulu tarafından geçtiğimiz günlerde yapılmasına karar verilen 200 milyon liralık nakit sermaya artırımında ilk etap ve 15 günlük yeni pay alma süreci tamamlandı.

DÜN RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI
Trabzonspor kulübünden konuyla ilgili olarak dün yapılan resmi açıklamada 68 milyon 609 bin liralık yeni pay alma sürecinin ikinci aşamasının bugünden itibaren halka arz edileceği duyuruldu.

DERİN BİR NEFES ALDIRACAK
Bordo-mavili kulüpten edinilen bilgiye göre bu sürecin ardından kulübün kasasına 68 milyon 609 bin liralık nakit girişi olacak. Bu gelişme, Başkan Ahmet Ağaoğlu ve yönetime derin bir nefes aldıracak.

TARAFTARLARIN DA YÜZÜ GÜLDÜ
Kasaya girecek olan bu parayla kısa vadeli borçların ödeneceği ve oyuncu alacaklarının yatırılacağı vurgulandı. Yaşanan gelişme, taraftarların yüzünü güldürdü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER