Trabzonspor'a Bir Şok Daha!

Trabzonspor'a 400 Bin Euro'luk şok..

Trabzonspor'a Bir Şok Daha!

Burak Yılmaz'ın menajeri olan Necdet Ergezen 12 Aralık 2017'de alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle TFF'ye başvurmuş ve ardından konu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na sevkedilmişti. UÇK, menajer Ergezen'i haklı bularak alacaklarının ödenmesine hükmederken bordo mavililerde bu kararı Tahkim Kurulu'na taşıyarak itiraz etmişti. Tahkim Kurulu konuyla ilgili kararı bugün açıklayarak Ergezen'i haklı bulduğunu bildirdi. Bu durumda Trabzonspor Ergezen'e ödeme yapmak zorunda kalacak.

Tahkim Kurulu'ndan yapılan açıklamada da şu ifadelere yer verildi;

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Tic. A.Ş.'nin futbol menajeri Necdet Ergezen ile arasındaki uyuşmazlığa ilişkin Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun 08.11.2018 tarih ve E.2018/556 - K.2018/566 sayılı kararına itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; Uyuşmazlık Çözüm Kurulu kararında usule ve esasa aykırı bir yön bulunmadığı anlaşıldığından, başvurunun reddi kararın onanmasına, oybirliği ile karar verildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 18:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
True Legend
True Legend - 2 yıl Önce

Bu şerersizlerin hepsini öldürelim bu şerefsizler resmen trabzonsporumuzu yok etmek için yemin etmişler

Zekeriya
Zekeriya - 2 yıl Önce

Yaziklar olsu Futbolla alakali tüm kurullar Trabzonsporun nasil paralarini alir da zor duruma düsürürüz ile ugrasiyorlar. Allah hepsine hak ettiklerini en kisa zamanda versin. Adaletin a sini bile uygulamayan insalarla dolu Türkiye. Yaziklar olsun bu eziklere.

SIRADAKİ HABER