Trabzonspor'a Çifte Şok! Resmen Açıklandı

Trabzonspor Novak ve Yusuf'un sakatlıkları ile ilgili açıklama yaptı.

Trabzonspor'a Çifte Şok! Resmen Açıklandı

 Bordo mavililer Novak'ın 6 hafta sahalardan uzak kalacağını duyurdu.

İşte yağılan açıklama;

Çekya milli takım antrenmanında aldığı darbe sonucu sakatlanan oyuncumuz Filip Novak’ın milli takım doktoru tarafından yapılan ilk muayenesi ve tetkikleri sonucu sağ alt baldır soleus adelesinde kısmi yırtık tespit edilmiş olup ilk değerlendirmelere göre 6 hafta civarında sahalardan uzak kalacağı sağlık kurulumuza iletilmiştir. Tedavisine başlanan oyuncumuz Pazar günü Trabzon’a gelecek ve burada kulüp doktorumuz M.Hakan Ayaz tarafından tekrar değerlendirilerek tedavisine Trabzon’da devam edilecektir.

U21 milli takım kampında kasığındaki ağrıları nedeniyle kadrodan çıkartılan Yusuf Sarı ise Trabzon’a gelecek ve tedavisine burada başlanacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oflu
Oflu - 8 ay Önce

Bizim takım doktorları daha teşhis koyamayan cahiller. Neyini kontrol edecekler ki?

KüBa
KüBa - 8 ay Önce

“Vatan millet Sakarya saldırınız aslanlarım” şeklinde futbol anlayışı sağlıklı futbolcuyu bile bozar.Açık olmak gerekirse Ünal Karaman’ın futbol tarzının eserleri bunlar.Siz durum daha ligin ikinci yarısı bu kafayla gidersek ilk 11 altyapıdan oluşacak komple.Bir futbol stilimiz oyun tarzımız yok.Sadece pres yapıp top kaparak gol atmaya çalışıyoruz.Bu taktik 3 maç tutar 5 maç tutar ondan sonra sağlıklı futbolcuları bile hastahaneden çıkartamazsınız..Ünal Karaman iyi bir insan olabilir ama böyle bir futbol anlayışı bırakın Türkiye’yi dünyada tok...

Ünal Yaşar
Ünal Yaşar @KüBa - 8 ay Önce

2010-2011 sezonunda Şenol güneş de prese dayalı futbol oynatıyordu o zaman niye sakatlık bu kadar fazla değil di ? Bu ligde sert futbola dayanıklı futbolcularla yola devam etmemiz gerektiğini artık anlamamız gerekiyor nokta.

SIRADAKİ HABER