Trabzonspor'a Ekuban Şoku

Trabzonspor'da Ekuban krizi! Kampa katılmadı

Trabzonspor'a Ekuban Şoku

Yeni sezon öncesi çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'da Ekuban krizi yaşanıyor. Kampa katılmayan ve daha sonra 13 Temmuz'a kadar ikinci kez izin verilen deneyimli yıldız, dün de antrenmanda yer almadı.

Süper Lig'in başlamasına 1 ay kala çalışmalarına tam gaz devam eden Trabzonspor'da deneyimli yıldız Ekuban kampa katılmadı.

Bordo-mavili kulübün kampının başladığı dönem Trabzon'a gelmeyen ve kendisine ek süre verilen Ekuban, yine kampa gelmedi.

Caleb Ekuban'a daha önce yapılan açıklamada kampa katılması için 13 Temmuz'a kadar ikinci kez izin verildiği duyurulmuştu ancak oyuncu dün itibariyle kampta yer almadı.

Bordo-mavililerin Ekubab için nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor. (Sabah)

YORUM EKLE
YORUMLAR
ERKOL 4561
ERKOL 4561 - 3 hafta Önce

Noter tespiti yaptırın.....+ lisansını çıkartmayın... antremanlara kenar sahada yapsın... tek başına pas tutsun... hiç bir futbolcu TS u parmağında oynatamaz 2 MILYON yuro parayı bilerek çöpe atın... 1 milyon yuroda kendisine verilen ücretle kulübümüz 3 MILYON yuro zarar eder ... ama bu gibi oluşabilecek durumların önü kesilmiş olur... dün sorloth ün yaptığı pislik hareket bu günde ekuban... ezcümle kimse takımın ve kulübün motivasyonunu bozamaz... taviz vermeyin...Ts kulübü TURKIYENIN en büyük kulübüdür... federasyona ve hakemlere rağmen ist.takimlarina KARŞI kazandığımız kupa ve şampiyonluk sayımız cok büyüktür...lige çıktığımız yıl baz alınırsa en az 30 kupamız vardır... bunun değerini istanbul takımları cok iyi bilir... binali aleyh yer sezon önümüzü kesmeye çalışırlar... dik durun SELAMETLE...

Türker
Türker - 3 hafta Önce

Yolu açık olsun da niye işler hep bu aşamaya geliyor? Daha önceden ayrılık gerçekleşemiyor mu da her sene birinin kampa katılmadı muhabbetleriyle zaman harcıyoruz

Yorum
Yorum - 3 hafta Önce

Ne demek ya,hemen noter tespiti yapılmalı ve caza verilmeli kime gidecekse bonservisini ödemeli yada son senesini tribünde geçirmeli bu iste şok olacak bir durum yok kendini Sorloth la kıyaslıyorsa gecmis olsun ikinci mehmet Ekici olayına hazır olsun.

Taraftar 61
Taraftar 61 - 3 hafta Önce

Dingonun ahırı mı burası nasıl gelmiyormuş...Kötü örnek olmaması amacıyla taviz verilmemelidir...Gerekli tüm hukuki uyarılar yapılıp Fifaya şikayet edilmelidir yoksa gitmek isteyen kafasına göre takılır

ERKOL 4561
ERKOL 4561 - 3 hafta Önce

...

Metin ÖZCAN
Metin ÖZCAN - 3 hafta Önce

Ekuban ı satın gitsin

İsmailgokbayrak
İsmailgokbayrak @Metin ÖZCAN - 3 hafta Önce

Tartışmadan Satın gitsin. Takıma bu saatten sonra faydası olmaz. Başkanda biliyordur bunu.

Hasan Yavuztürk
Hasan Yavuztürk - 3 hafta Önce

Adamın aklını başından almışlar ,tam oynayacağı zaman gitmek istiyor. Elde tutmak gerekiyor fizikli güçlü bir oyuncu

Kemal Aydın
Kemal Aydın - 3 hafta Önce

Hiçkimse TS. dan büyük değildir.Satalım gitsin.


SIRADAKİ HABER