Trabzonspor'a Hayran Kaldılar!

Dünyaca ünlü spor kanalı bordo mavili taraftarın takıma desteği karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Trabzonspor'a Hayran Kaldılar!

Trabzonspor'un Fenerbahçe'yi 2-1 ile geçtiği karşılaşmada bordo mavili taraftarlar tribünleri tıklım tıklım doldurarak izleyenleri kendilerine hayran bıraktılar.Maçın başlangıç düdüğüyle başlayan taraftar desteği maç sonuna kadar kesintisiz devam etti.İnstagram üzerinden yayın yapan platformun en büyük spor sayfası olan '433' isimli kanal bordo mavili futbolcular ile taraftarın bütünleştiği anları yayınladı.Kanalın yayınladığı video kısa süre içerisinde 1 milyon izleyeci sayısını geçti.Trabzonspor'un taraftarı ile sevindiği videoyu yayınlayan kanal paylaşıma ''Türkler kutlamaları başka bir seviyeye götürüyor.Trabzonspor'' notunu düştü.Kanalın instagram üzerinde 19 milyon takipçisi bulunuyor.

Trabzonspor'un resmi instagram hesabı da '433' isimli kanalın paylaşımına ''Trabzonspor ona hayat verenlerin hayatıdır.Teşekkürler'' yorumunu bıraktı.

www.haberts.com


YORUM EKLE
YORUMLAR
Serafettin Bilgin
Serafettin Bilgin - 9 ay Önce

Buyuk Trabzonspor neden her zaman Boyle oynamiyor

TS55
TS55 @Serafettin Bilgin - 9 ay Önce

Nonesense aynen katılıyorum. Bu hafta yine kursağımızda bırakırlar bu sevinci. Ünal hocayı çok seviyorum ama hoca da yetersiz. 13 maçta sahaya müdahalelerine bakalım çoğu olumsuz yansımıştır. En güzeli burak ve Onur gibi papazların takımdan atılması oldu. Şimdi en azından gençlerin üstündeki baskı azaldı. Gelişime açık bir takımımız var ama Ünal Hocam bu takımı geliştirebilir mi bilmiyorum.

nonesense
nonesense @Serafettin Bilgin - 9 ay Önce

Rakip izin verirse oynuyor , izin vermezse oynamıyor. Erzurum sporun kendi sahamızda bize yaptığı baskı ile bu haftanın yıldızı sosa bile top yüzü görememişti o maçta. Biz çok iyi değiliz - fener çok kötü...

SIRADAKİ HABER