Trabzonspor'a İmza Attıktan Sonra Mutluluktan Uçuyorlar

Asbaşkan Hacısalihoğlu: Sorunları aşabilmek için toplumsal destek gerekiyor. Genç isimleri ve geleceğimizi kazanabilmek adına bu şart

Trabzonspor'a İmza Attıktan Sonra Mutluluktan Uçuyorlar

KARADENİZ ekibinin Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, zorlukları aşmak için toplumsal desteğe ihtiyaç duyduklarını söyledi. Desteğini devamlılık ve bir bilinç içerisinde olmasının şart olduğunu vurgulayan Hacısalihoğlu, "Eksikliğini hissettiğimiz önemli ihtiyaçlardan bir tanesi de genç oyuncuların yeterince destek bulamaması. Bu yönüyle genç futbolcuları kazanmak istiyorsak bunların ihtiyacının destek olduğunu da bilmeliyiz. Bu destek Trabzonspor'un geleceğini hazırlayabilecek. Geleceğini kurtarabilecek, gelecekteki başarılarını pekiştirebilecek doğru anlayış ortaya konulmalıdır" dedi. Hacısalihoğlu, "Birçok sorunla uğraşmamızın yanında yarışan bir takım da olmamız gerek. Yani dengeyi kurmak durumundayız. Ancak biz büyük bir camiayız ve problemleri aşacağız. Yeter ki camia olarak el ele verelim" ifadesini kullandı.

RÜYADA GİBİYİZ
Bordo-mavililerin sözleşme imzaladığı Safa Kınalı (Orta saha sağ kanat- 19), Kerem Baykuş (10 numara- 18), Furkan Ödemiş (Orta saha sol kanat- 20) ve Serkan Asan (Sağ bek- 19) hazırlık kampını bekliyor. Kendilerini göstereceklerini belirten gençler, "Rüyada gibiyiz ve bu şansı çok iyi değerlendireceğiz" dediler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Allah yardımcıları olsun
Allah yardımcıları olsun - 5 ay Önce

Hami burak tekke vb. Gibi efsanelerin bile ıslıklandığı şehirde top oynamak bana zor geliyor

SIRADAKİ HABER