Trabzonspor'a Nwakaeme Şoku!

Hapoel Beer-Sheva Kulübü’nün, Trabzonspor’un Nwakaeme transferi için yapması gereken ödemeyi yapmaması üzerine konuyu yargıya taşıdığı bildirildi.

Trabzonspor'a Nwakaeme Şoku!

Trabzonspor’un FIFA’lık olduğu konulara Nwakaeme transferi de eklendi. Sezon başında Hapoel Beer-Sheva kulübünden transfer edilen 30 yaşındaki futbolcu için 1 milyon euro bonservis bedeli ödemesi gereken bordo-mavililerin borcunu henüz ödemediği ortaya çıktı.

 İsrail basınında yer alan haberlere göre Hapoel Beer-Sheva Kulübü borcunu ödemesi için bir çok Trabzonspor ile irtibata geçmesine karşın bu girişimlerinden sonuç alamadı. Bunun üzerine FIFA’ya başvurduğu belirtilen İsrail ekibinin bu yolla oyuncu için olan bonservis ücretini tahsil etmeye çalışacağı bildirildi.

Kulübün avukatlarının yasal süreçte kullanılmak üzere konuyla ilgili bir dosya hazırladıkları, ödenmeyen 1 milyon euro bonservis için harekete geçtikleri aktarıldı. (Onur Dinçer / Skorer)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 1 yıl Önce

Yahu, ya şu oyuncuların bonservislerini ödeyin yada transfer etmeyin. Bir önceki yönetim hiçbir oyuncunu bonservisini ödemeden kaçtı ve bir taraftar olarak aklımın almadığı şekilde genel kurulda ibra edildi. Asıl suç Trabzonsporu batıranları genel kurulda ibra edenler. Madem bu işi beceremeyecek siniz. Bırakın Trabzonspora hizmet edecek insanlar bu işi yapsın.

Mustafa KUL
Mustafa KUL - 1 yıl Önce

Nwakaeme şoku diye atılan başlığı kınıyorum. Çünkü futbolcunun ne suçu var. Satın aldığın eşyanın parasını vermemişsin. Bu köşelere yazı yazarken dikkatli olmalıyız. Bu konuda değerli oyuncumuzun zerre hatası yoktur. ONUN AYAĞINDA SAKLADIĞI TOPU SEYRETMEK BİZLERİ MEST EDİYOR.
Başkanımız Ağaoğlu onun parasını en kısa sürede halleder.

SIRADAKİ HABER