Trabzonspor'a Transferi Gerçekleşmeyince Yüzünden Düşen Bin Parça

Trabzonspor'da transfer çalışmaları devam ediyor. Bordo-mavililer transfer sezonunda özellikle genç futbolcularla yakından ilgileniyor.

O isimlerden biri de Halil Dervişoğlu... Galatasaray ve Beşiktaş'ın da yakından ilgilendiği Halil Dervişoğlu, 1999 doğumlu ve forvet pozisyonunda görev yapıyor. Aslen Trabzonlu olan Halil Dervişoğlu Hollanda takımlarından Sparta Rotterdam forması giyiyor. Takımıyla hazırlık maçına çıkan Halil Dervişoğlu, VOC takımına karşı takımını 2-0 öne geçiren golü kaydetti. 

Trabzonspor'da transfer çalışmaları devam ediyor. Bordo-mavililer transfer sezonunda özellikle genç futbolcularla yakından ilgileniyor. O isimlerden biri de Halil Dervişoğlu... 

Transfer konusunda Galatasaray ve Beşiktaş'ın da yakından ilgilendiği Halil Dervişoğlu, 1999 doğumlu ve forvet pozisyonunda görev yapıyor.  

Aslen Trabzonlu olan Halil Dervişoğlu Hollanda takımlarından Sparta Rotterdam forması giyiyor. Takımıyla hazırlık maçına çıkan Halil Dervişoğlu, VOC takımına karşı takımını 2-0 öne geçiren golü kaydetti. Dervişoğlu'nun gol sonrası yüz ifadesi dikkatlerden kaçmadı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
28 ts
28 ts - 1 yıl Önce

Bu çocuk galatasaraya transfer olursa hem trabzonspora hemde çocuğa yazık olur

Kag
Kag - 1 yıl Önce

Bi alamadiniz su cocugu!
Seneye belki piyasa degeri 5 10 misline cikinca cok pisman olursunuz ya .......

Harun
Harun - 1 yıl Önce

Başkan.. Alın şu çocuğu lütfen!!

Harun Saral
Harun Saral - 1 yıl Önce

Başkan.. Oluru varsa Alın şu çocuğu lütfen!!

Harun Saral
Harun Saral - 1 yıl Önce

Başkan.. Oluru varsa alın şu çocuğu lütfen!! Trabzonsporu isteyen için şartları zorlayın..

SIRADAKİ HABER