Trabzonspor Başkan Yardımcısı Acı Gerçeği Açıkladı

Ertuğrul Doğan "bankalar bize kredi vermiyor"

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Acı Gerçeği Açıkladı

Trabzonspor'da ekonomik sıkıntılar yine ilk sıraya oturdu. Yaşanan krizle ilgili konuşan Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan şunları söyledi; 

''Şubat ayı sonuna kadar Sosa, Kucka, Novak ve Burak Yılmaz’a toplam 5 milyon euro (30 milyon TL) ödemek zorundayız. Acil para gerekiyor. Bunun için bankalara başvurduk ancak kredi alamadık. Sermaye artırımına gidilecek. Oradan gelecek parayla bu sorunu çözmek istiyoruz. Sanırım 10-15 günlük bir süre sonra bu para elimizde olur, biz de oyunculara paralarını öderiz. Bakırköy’de TMSF’den aldığımız benzin istasyonu için şu ana dek bir alıcı çıkmadı. Talip olanlarla görüşüp burayı da satmak istiyoruz.'' dedi. (Karadeniz) 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 2 yıl Önce

Cahil yöneticiler, maç öncesi cahilce demeç veriyor kulübün kasasında para yok diye. Bu ne cahilliktir? Böyle cahilce demeç veren insanları kim yönetici yapıyor bir taraftar olarak aklım almıyor. Yöneticiler böyle cahilce açıklama yapacak olursa, futbolcular ruhsuzca top oynayacaksa, verin lan kombine ücretimi geri. Zaten önceki yöneticiler Trabzonsporu batırıp kaçıp gittiler.

SIRADAKİ HABER