Trabzonspor Başkan Yardımcısı Meydan Okudu

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan sosyal medyadan mesaj verdi

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Meydan Okudu

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, TFF'nin açıkladığı lig takvimi sonrası bordo mavililer aleyhine algı yaratmaya çalışanlara yanıt verdi.

Trabzonspor'un ligin oynanmasını istemediği iddialarına tepki gösteren Doğan  "Trabzonspor’u kimse farklı senaryoların içerisine çekmeye kalkmasın! Biz dün ne isek bugün de aynıyız. Her zaman onurlu duruşumuzla sahnedeydik! İtirazı olan, buyursun gelsin." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Isko
Isko - 3 ay Önce

Bir ts taraftari olarak olaylara endise ile bakiyorum.sanki bizi oldu bittiye getirmenin gayreti icindeler.Sayin baskan uyanik olalim lutfen.Sosyal mesafa diyoruz 2 metre medafe diyoruz.Damlaciklardan bulasiyor diyoruz.Sokaga cikma yasagi oluyor.nicin Devletimiz bizleri korudugu dusundugu icin.Ancak Tff ye geldikmi sanki yangindan mal kacirilcasina oynatalim oynatalim demekten baska birsey bilmiyorlar.Ozaman cikin siz oynayin kurullarinizla.Masada afkam kesmek kolay.Siz neyin pesindesiniz bilmiyorum ama bildigim va anladigim kadar birilerine usaklik yapmaktasiniz.Unuzma Nihat O sahada bir insan vuruse yakalanirsa altindan kalkamssin.Bu nu unutma nihat.

TS 6161
TS 6161 - 3 ay Önce

Onlara kapak olsun başkanım

Şakir Solmaz
Şakir Solmaz - 3 ay Önce

Kimin haddine kim diyebilir 36 yıldır hersey ortada

Murat boyaci
Murat boyaci - 3 ay Önce

Bizim şahsiyet gibi bir sorunumuz yok onurlu ve dürüst insan lariz tertemiz tarihimiz buyuzdendir trabzon sporu muzun büyük lüğü

SIRADAKİ HABER