Trabzonspor'da Abdülkadir Ömür Kararı

Trabzonspor'un genç yıldızı Abdulkadir Ömür'e özel destek verilecek.

Trabzonspor'da Abdülkadir Ömür Kararı

Galatasaray maçında 39. dakikada oyundan alındıktan sonra kulübede gözyaşlarını tutamayan Trabzonspor'un genç yıldızı Abdülkadir Ömür'ün, takım arkadaşlarına "Kızgınlığım kendimeydi. Buna üzüldüm. Kısa sürede toparlanacağım" dediği öğrenildi.

Derbiye ilk 11’de başlayan ancak etkisiz performansı nedeniyle 39. dakikada kenara çekilen Abdülkadir Ömür, yedek kulübesinde büyük üzüntü yaşamıştı. Gözyaşlarına boğulan ve uzun süre yerinden kalkamayan 22 yaşındaki futbolcuya, ilk desteği takım arkadaşları verdi. Hatta Galatasaraylı Taylan Antalyalı da A Milli Takım ’dan arkadaşının yanına gitti. Maç sonrasında morali çok bozuk olan Abdülkadir’in, “Kızgınlığım kendimeydi. Buna üzüldüm. Kısa sürede toparlanacağım” dediği öğrenildi. Abdullah Avcı ise basın toplantısında yaptığı açıklamada, “Abdülkadir çok yetenekli ve özel bir oyuncu. Sıkıntılı zamanlar geçirdi. Üst üste sakatlıklar yaşadı. Futbolda bunlar var. Hepimiz ona destek olmalıyız” ifadelerini kullanmıştı. Genç oyuncuya sadece ekstra idman programı verilmeyecek, bu süreci hızlı atlatabilmesi adına özel destek de sağlanacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gençağa
Gençağa - 3 gün Önce

Yanındayız güzel insan, eski performansını belki yakalamayacak olsan da hep sevgiyle anılacaksın. Napalım hayatta her şey istediğimiz gibi gitmiyor, ama hayat bir şekilde devam ediyor. Dilerim eski performansına kavuşursun ama olmazsa da sağlık olsun

Laz61
Laz61 - 3 gün Önce

Ağlayıp yakınacağına başını kaldır top oyna senden başka bir isteğimiz yok yetenek var güçlen ve geri dön

Hakan
Hakan - 3 gün Önce

Aptuş taraflı tarafsız herkesin sempatisini kazanmiş bir futbolcu kişiliğini çok geliştirmiş futbolunu hiç geliştirememiştir

Murat ceylan
Murat ceylan - 2 gün Önce

Asıl taraftar biziz ve seni çok seviyoruz kardeşim ve eninde sonunda başaracaksın...

Relax61
Relax61 - 1 gün Önce

Iyi misket oynar yetenek de yok güc de yok şişirdiğimiz balonumuz elimiz de patladı :) 3 yıldır adam da zerre ilerleme yok hep geri vites hep geri bites Ozan tufan a edilsoği gibi kiralanacak belki kensine gelir burdaki naz ile sazz ile ancak kolbastı oynat :))

SIRADAKİ HABER