Trabzonspor'da Ayrılık Rüzgarı

Trabzonspor'da 6 isim daha yolcu listesinde

TRABZONSPOR 17.06.2018, 10:19
Trabzonspor'da Ayrılık Rüzgarı

5 isimden sonra 6 futbolcu daha ayrılabilir. Fırtına'da Hubocan, N'Doye, Durica, Uğur ve Okay Yokuşlu'nun yanı sıra Onazi, Sosa, Rodallega, Bero, Esteban ve Castillo gibi isimler ile de yolların ayrılabileceği öğrenildi.

Transfer çalışmalarına hız veren bordo- mavililer ilk etapta takımdan ayrılan oyuncuların yerine takviye yapmayı planlarken, kendilerine kulüp bakan Onazi, Sosa, Rodallega, Bero, Esteban ile Castillo gibi isimlerin gitmesi halinde bu bölgeler için de gerekli takviyelerin yapılması bekleniyor.

ELVEDA TRABZON
Celta Vigo'ya giden Okay Yokuşlu, sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayımladı. Okay, "Trabzon halkının sevgisini, çok uzun yıllardır kendime koyduğum hedefleri kalbimde taşıyarak, hedeflerim doğrultusunda size veda etmek durumundayım. Sizler hep aklımda ve kalbimde olacaksınız. Benim için Trabzonspor camiası, halkı ve büyük Trabzonspor taraftarı her zaman çok özel yerde olacaktır. Hepinize en içten samimi dileklerimi gönderiyorum" dedi..

Yorumlar (4)
Cevdet 4 yıl önce
Hepsini gönderin, Yusuf, Abdülkadîr, Burak kalsın yeter. Öyle de böyle de yine ilk beşe oynayalım bir kaç sene. Borçlar 5 senede kapanır. Sonrası Allah kerim.
Taner 4 yıl önce
Onazi kalsa iyi olur
Teko 4 yıl önce
O gidiyor bu gidiyor unalhoca gençlerle düşmeme mücadelesi mi yapacak
Taner ozdemir 4 yıl önce
Onazi.kucka ve rodelhaga kalsin bu oyuncular bizim için çok önemli ve bize 3 yada 4 yil hizmet ederler ve banko oynarlar.geriye kalanlar uygun bedellerle gonderilsin.bizim kulubumuz için en fazla 5 yabanci lazim.2 tane yabanci stoper alsak yeterli