Trabzonspor'da B Planı Hazır

Trabzonspor yönetimi Uğurcan Çakır’ın takımdan ayrılık ihtimaline karşı Mert Günok’un ismini transfer listesinin ilk sırasına yazdı

Trabzonspor'da B Planı Hazır

Gelecek sezon güçlü bir takımın temelini atmak için kolları sıvayan Trabzonspor yönetimi transferde yaş tahtaya basmamak için ince eleyip sık dokuyor.

Özellikle bu sezon hem kulüp bazında hemde milli takımda ortaya koyduğu başarılı performansla Avrupa’nın öneli kulüplerinin gözdesi haline gelen Uğurcan Çakır’ın ayrılık ihtimalini düşünen yönetim B planını belirledi.

Başarılı file bekçisini en az 25 milyon euro rekor bir fiyatla satmayı düşünen yönetimin Uğurcan Çakır’ın gidişiyle oluşacak boşluğu teknik direktör Abdullah Avcı’nın eski öğrencisi Mert Günok ile doldurmayı planlıyor.

Başakşehir’de mutsuz olan ve sözleşmesi 2023 yılında sona erecek yetenekli file bekçisinin de Trabzon’a gelmeye sıcak baktığı bilgisine ulaşıldı. (Sonnokta)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yavuz
Yavuz - 1 ay Önce

Bu yönetim bir şey beceremez o kadar beceriksizi alan bunlar değil mi.Reklamlar Ağaoğlu ve doğan.

Fanatik ama sağduyulu
Fanatik ama sağduyulu - 1 ay Önce

Bizim diğer kalecilerimiz ne olacak?Çok mu yeteneksizler?Eğer bu haber asparagas değil ise Abdullah AVCI'nın değeri gözümüzde gün be gün düşmekte.

Yorum
Yorum - 1 ay Önce

Mert i kime satacaklarmış sonrasında,Allah kimseyi şaşırtmasın

Sulo ts
Sulo ts - 1 ay Önce

Asli olmayan seylere inanmayin. Yalandan kendinizi yormayin.

Artvin li
Artvin li - 1 ay Önce

Arda ya ne oldu da Başakşehir in artıklarını alıyoruz . gümüş dağ la avcı ortakmi çalışıyor?

Tuncay 61
Tuncay 61 - 1 ay Önce

Ne mert i kafayımı yemişler...!!!

SIRADAKİ HABER