Trabzonspor'da Bir Yıldız Daha Doğuyor

Geleceğin yıldızları arasında gösterilen Süleyman Cebeci, bu sezon U19 Ligi'nde 12 maçta 5 gol 8 asistlik performans sergiledi.

Trabzonspor'da Bir Yıldız Daha Doğuyor

U19 takımında ortaya koyduğu performans ile alkış alan genç futbolcu Süleyman Cebeci, A Takım forması giymek için gün sayıyor.

18 yaşındaki genç yetenek Süleyman Cebebi, "Bir daha dünyaya gelsem yine futbolcu olurdum. Ben nereden geldiğimi, ne için mücadele etmem gerektiğini çok iyi. Hayatımın en önemli günü Trabzonspor ile profesyonel sözleşme imzaladığım gün oldu. O formayı giymek için çok daha fazla çalışmam gerektiğinin farkında olarak önüme bakıyorum" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Naci
Naci - 1 ay Önce

Gelecek vadeden bir sürü Genç vardı ama hiç biri ortada yok.Gençlere önem vermek lazım

Türk
Türk - 1 ay Önce

çok çalışmasının karşılığını alıyor helal olsun

Yorum
Yorum - 1 ay Önce

Abdullah Avcı varken a takımi ancak hayal eder.

YALÇIN özkacak
YALÇIN özkacak - 1 ay Önce

Nice yıldızlar yetişti ama forma aşkıylanoynamak isteyen yok hemen azacık yıldızlaşan paraya tapıp gidiyor

Ahmet ŞAFFAK
Ahmet ŞAFFAK - 1 ay Önce

Yabancı futbolculara verilen gereksiz paralar bir kısmı, ilçelere, köylere tesisler yapılsa ve genç yetenekler tespit edilse trabzonspor hem kendi kalkınır hemde genç yeteneklere iş imkanı oluşur. Koskoca trabzonspor spor bir Altınordu külübü kadar altyapıdan futbolcu çıkaramıyorsa düşünmek lazım. Trabzon sporumuzun başarısızlığının önemli nedenlerinden biri menajerler kazanacak diye futbolcu tranfer etmenin sonucudur bu. Bir ara onun üzerinde yabancı futbolcumuz vardı.

Osman Necip Sevinç
Osman Necip Sevinç - 1 ay Önce

Bakında daha tam olmamış çocuğu şişirin, kurtlar sofrasına atın ve artıklarını yiyin.Abdulkadir Ömür üde tam olmadan 20 milyon yuro yaptınız.Şimdi talibi de, aklı da kalmadı..Yan yan gidiyor.Futbolun dikine oynandığını unuttu çocuk!!

Cengiz
Cengiz - 1 ay Önce

İnşAllah kaliteli oyuncu hayırlısı

Murat özcelik trabzon
Murat özcelik trabzon - 1 ay Önce

İyşAllah trabzonlu futbol yatar futbolla kalkar tek isteği başarıda gençleri harcamazlarsa


SIRADAKİ HABER