Trabzonspor'da Edgar Ie Kararı

Devre arası transfer sezonun açılmasıyla beraber sürpriz bir gelişme yaşandı.

Trabzonspor'da Edgar Ie Kararı

Yusuf Yazıcı’ya karşılık Lille’den transfer edilen Edgar konusunda Trabzonspor yönetimi son sözü söyledi

Edgar’ın menajeri sezon başında Trabzonspor’un talebi doğrultusunda futbolcusu için kulüp bulma çalışmalarını sürdürmüş fakat sonuç alamamıştı. Abdullah Avcı’nın göreve gelmesiyle beraber takımın vazgeçilmezleri arasında yer alan Edgar Ie konusunda son karar verildi.

Edgar’ın Trabzonspor’da Vitor Hugo ile uyum yakalaması ve yüksek performans göstermesi üzerine Edgar’a bir çok kulüpten teklif geldi. Bu kulüplerden biri de Fransız ekibi Saint Etienne oldu. Trabzonpsor’un kapısını 3 Milyon Euro’luk teklifle çaldılar.

Trabzonspor yönetimi ile Lille kulübü arasında yapılan anlaşmaya göre gelecek bonservis bedelinin yarısının Lille’ye ödenmesi maddesi bulunuyor.

AVCI TAKIMDA KALMASINI İSTEDİ! 

Futbolcunun gösterdiği performans sonrası, Trabzonspor yönetimi ise gelen teklifi kabul etmedi.

Trabzonspor’un kasasına girecek 1,5 Milyon Euro rakamını düşük bulunurken, futbolcunun gönderilmesiyle alakalı düşüncenin sezon başında olduğunu ve şuan yüksek bonservis bedelli teklif gelmemesi halinde gönderilmemesine karar verildi.

AVCI İLE GÖRÜŞTÜKREN SONRA EDGAR’IN FİKRİ DEĞİŞTİ

Abdullah Avcı’nın da futbolcuyla görüştüğü ve ona ihtiyacının olduğunu ilettiği, sezon başında Newton'un raporu doğrultusunda kendisine kulüp bulması istenilen Edgar’ın da bu görüşmeden sonra ayrılma fikrini kafasından sildiği bilgisine ulaşıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdurrahman
Abdurrahman - 3 hafta Önce

Edgar takıma uyum sağladı. Kendisiyle uzun süreli sözleşme yapmak gerekir. İran'li Hüseyin'i de bırakmamak gerekir. Bizim Hüseyin biraz daha pisip gelmeli. Yoksa bizim yamyamlar onu bitirecekler.

Çolakoğlu
Çolakoğlu @Abdurrahman - 3 hafta Önce

Stoper de yavan kalıyor iyi bir sağ bek olur.

adilhan
adilhan - 3 hafta Önce

o kadar... st etienne 3 milyona gitsin kendi ikinci liginde edgarın yarısı kalitesinde adam varmı ona baksın başka kapıya

Yılmaz
Yılmaz - 3 hafta Önce

Ne kafalar var izlemeden oynatmadan külüp bul çoğu futbolcuları bedavaya verdiniz yeter ki elden çıksın diye

Mustiks
Mustiks - 3 hafta Önce

Edgar i gönderirseniz geri almak için 30 milyon Euro yetmez.hizli çabuk ve akılı bir oyuncu.kiymetini bilin

Ali KIRKBİR
Ali KIRKBİR - 3 hafta Önce

bu ne saçma sapan anlaşma. hani YUSF YAZICI nın karşılığında tamamen bize aitti. şimdi nerden çıktı bu yarısını lille alır. beceriksiz yönetim.

SIRADAKİ HABER