Trabzonspor'da Flaş Ayrılık

Trabzonspor’da geleceği merak konusu olan doktor Hakan Ayvaz hakkında karar verildi. Ayrılış nedeni ise dikkat çekti.

TRABZONSPOR 01.09.2020, 14:13
Trabzonspor'da Flaş Ayrılık

Gazeteci Turgay Beşyıldız'ın paylaşımlarına göre, TS kulüp doktoru Hakan Ayaz " Bir yanlış anlaşılma olmasın. Trabzonspor'un bu yönetimine olan hakkımı helal ediyorum. Yeni sezondan başarılar diliyorum.Bir yanlış anlaşılma olmasın. Ben Trabzonspor'un bu yönetimine hakkımı helal ediyorum. Sosa hazır değil oynayamaz dedim, oynattınız. Sakatlığı arttı. Daha geçen hafta Samsun maçı öncesi Yusuf Sarı yüksek, ağır tempolu idmana çıkamaz dedim, çıkardınız. Sakatlığı nüksetti. Ben hatalıyım öyle mi? Hakkımı helal etmiyorum'' dedi ve veda etti.

Yorumlar (2)
Oflu 2 yıl önce
Arkadaş benim anlamadığım. Trabzonspor gibi bir kulübe niye doğru düzgün doktor bulamazsınız. Bir insan ben böyle dedim, şöyle dedim diyorsa zaten iyi değildir. Yok mu bu ülkede doğru düzgün bir doktor?
Ali KIRKBİR 2 yıl önce
bu işte birilerinin parmağı var.birileri bu takımı parmağının ucunda oynatıyor.yönetimde değil belki, dışardan da olsa takım üzeründe çok büyük ağırlığı var.o ne derse o yapılıyor.kimi göndermek istiyorsa gönderiyor.istemediği kim varsa ne kadar faydalı olursa olsun takıma aldırmıyor.kulübe yanaştırmıyor.ona kim miad ediyor yalakalık yapıyorsa onu her türlü el üstünde tutuyor.