Trabzonspor'da Flaş Sturridge Kararı

Trabzonspor, Sturridge ile yollarını ayırdı.

Trabzonspor'da Flaş Sturridge Kararı

Trabzonspor'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verdi;

''Şirketimiz ile Profesyonel Futbolcumuz Daniel Andre Sturridge arasında imzalanmış olan, 21.08.2019 başlangıç 31.05.2021 bitiş tarihli profesyonel futbolcu sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir. Yapılan fesih anlaşması gereğince, futbolcu, ileriye dönük tüm hak ve alacaklarından vazgeçmiştir.
 

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2020, 12:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 3 ay Önce

yazık gerçekten yüreği yoktu sahada doğru bir karar

kalender
kalender - 3 ay Önce

Hayal kırıklığı. Böyle bitmemeliydi. Üzüldüm.

True Legend
True Legend - 3 ay Önce

Hele şükür beş para etmez Adam

Lazanist
Lazanist - 3 ay Önce

Beşiktaş maçında önünden geçen topa dahi ayak uzatmayıp vermediği mücadele ve laubaliliği ile saç baş yolduruyordu.Takımda ki arkadaşlığı olumsuz yönde etkileyen bir futbolcuydu.Kendini gösterip ingiltereye dönmesini gerçekten isteseydi bunu yapardı.Fakat o oturduğu yerden para kazanmayı tercih etti youtube kanalı açmasıda bunun en güzel örneği.Başlayacak olan zorlu fikstürde takıma yararı değil zararı olacaktı.Takımda olan bir futbolcu düşünün canla başla mücadele ediyor fakat bir bakıyor ki takımı kaale almayan sorumsuz orası burası ağrıyınca idmana gelmeyen,maçlara çıkmayan bir futbolcu.En baştan işin rengi belliydi aslında " Ben tatildeyim gelin görüşelim diyen " ve " şehre anasının görmesini talep eden "bir kişiden bahsediyoruz...

kamacı
kamacı - 3 ay Önce

ne dangilizmişsin be ? iyi oldi

Hüdaverdi BALLI
Hüdaverdi BALLI - 3 ay Önce

Bu yönetimin en hatalı transferiydi ama yanlıştan çabuk döndüler. Trabzonspor için hayırlı olur inşAllah. Tüm takım sanırım bundan sonraki maçlara daha iyi motive olur. Şimdiden iyi araştırılırsa onun parası ile başarıya aç en az iki tane iyi topçu alınabilir diye düşünüyorum.

HÜSEYİN61
HÜSEYİN61 - 3 ay Önce

ÜÇ GÜNDE BİR MAÇ OYNUCAKSIN LİGİN KIZIŞTIĞI ANDA EN TÜCRÜBELİ ADAMI GÖNDER...SİZİN AKLINIZI SEVEYİM

SIRADAKİ HABER