Trabzonspor'da Hedef 4'te 4 Yapmak

Süper Lig'in 11. haftasında yarın Çaykur Rizespor'u ağırlayacak lider Trabzonspor, kazanıp şampiyonluk yolunda önemli bir engeli daha geçmek istiyor.

TRABZONSPOR 28.10.2021, 09:06
Trabzonspor'da Hedef 4'te 4 Yapmak

Bunun yanı sıra bordomavililer, Karadeniz derbisini kazanması halinde bu sezon bir ilki başaracak. Bu sezon ikinci kez üst üste üç karşılaşmayı kayıpsız geçen Fırtına, Rize'yi yenmesi halinde ilk kez üst üste dört maçını kazanmış olacak. Bordo-mavililer ligdeki en uzun galibiyet serisini son olarak geçen sezonun 19 ile 25'inci hafta maçlarını kazanarak elde etmişti.

Süper Lig'in 11. haftasında yarın Çaykur Rizespor'u ağırlayacak lider Trabzonspor, kazanıp şampiyonluk yolunda önemli bir engeli daha geçmek istiyor. Bunun yanı sıra bordomavililer, Karadeniz derbisini kazanması halinde bu sezon bir ilki başaracak. Bu sezon ikinci kez üst üste üç karşılaşmayı kayıpsız geçen Fırtına, Rize'yi yenmesi halinde ilk kez üst üste dört maçını kazanmış olacak. Bordo-mavililer ligdeki en uzun galibiyet serisini son olarak geçen sezonun 19 ile 25'inci hafta maçlarını kazanarak elde etmişti.
 

Yorumlar (0)