Trabzonspor'da İki Futbolcunun Bileti Kesildi

Trabzonspor'da geçtiğimiz sezon oynadıkları futbolla beklentileri karşılayamayan Zargo Toure ve Vahid Amiri ile yollarını ayırma kararı aldı.

Trabzonspor'da İki Futbolcunun Bileti Kesildi

Trabzonspor'da transferler ardı ardına kadroya dahil olurken, takımdan gidecek isimler de belli oldu. Bordo-mavililerin Zargo Toure ve Vahid Amiri ile yollarını ayıracağı öğrenildi. 29 yaşındaki Senegalli stoper Zargo Toure, geçen sezon transfer edilmiş ve bekleneni verememişti; İranlı stoper Hosseini'nin yükselen performansıyla da kulübeye çekilmişti. 31 yaşındaki İranlı kanat oyuncusu Vahid Amiri ise büyük umutlarla alınmış ancak Nwakaeme ve Abdülkadir Ömür'den formayı kapamamıştı. Kadro yapılanmasında düşünülmeyen bu iki oyuncunun da kendisine kulüp baktığı ve Türkiye dahil birçok yerden tekliflerin bulunduğu bildirildi. 

"AMİRİ'Yİ TRAKTÖR SAZİ İSTİYOR" 

Kadronun genel hatlarıyla korunacağını vurgulayan Doğan, "İranlı oyuncu Vahid Amiri ve Zargo Toure ile yollarımızı ayıracağız. İki futbolcuya da gelen teklifler var. Görüşmeler devam ediyor. Vahid Amiri'yi Mustafa Denizli'nin çalıştırdığı İran takımı Traktör Sazi başta olmak üzere bir kaç takım istiyor. İki futbolcu dışında oyuncu gönderme düşüncemiz yok" şeklinde konuştu.  
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER