Trabzonspor'da İşler Yolunda

Süper Lig’de pek çok kulüp oyuncu maaşlarını vermekte sıkıntı yaşarken Trabzonspor yönetimi bu sorunu çözdü.

Trabzonspor'da İşler Yolunda

Süper Lig’de pek çok kulüp oyuncu maaşlarını vermekte sıkıntı yaşarken, Trabzonspor Yönetimi ise pandemi sürecinde yaşanan ekonomik sıkıntılara rağmen 2020’ye ait tüm ödemeleri yaptı.

Ahmet Ağaoğlu başkanlık koltuğuna oturduktan sonra ekonomik anlamda ciddi bir yapılanma sürecine giden ve en büyük hedefi ‘sürdürülebilir yapı’ yaratmak olan Trabzonspor Yönetimi’nin, en hassas olduğu konulardan biri de oyuncu maaşları. Ağaoğlu ve kurmayları, geldikleri günden beri ödemeleri zamanında yapmaya çalışırken, Bordo-Mavili ekipte Aralık ayına ait futbolcu ücretlerinin geçtiğimiz hafta verildiği öğrenildi. Özellikle pandemi sürecinin yarattığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle pek çok Süper Lig kulübü maaşları ödemekte ciddi sorunlar yaşarken, Trabzonspor Yönetimi ise bu konuda çok dikkatli davranıyor. Sadece oyuncu değil, personel ücretleri de zamanında yatırılıyor. 

ABDULLAH AVCI ÇOK MEMNUN

Teknik direktör Abdullah Avcı’nın, yönetimin özverili çalışmasından çok memnun olduğu ve takım içinde ekonomik problemler yaşanmadığı için oyuncularını sahaya daha iyi motive ettiği öğrenildi. Berat Özdemir’i alarak Avcı’nın yüzünü güldüren yönetim, en az 1-2 takviyeyi de 16 Ocak’taki Antalyaspor maçına kadar yetiştirmek istiyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Veli
Ali Veli - 2 hafta Önce

Yönetim transferi nasıl gizliden gizliye götürüyorsa artık, haber kaynağınız kalmamış yalan haber bile yapmıyorsunuz. Üzüldüm sizin için.

Ahmet Can
Ahmet Can - 2 hafta Önce

Bir tek Berat transferiyle oluyor mu o işler. Birde Berat in performansı kesin değil ken

Hüseyin Çolak
Hüseyin Çolak - 2 hafta Önce

Ligin başında Abdullah Avcı olsaydı bunları konuşma gereği olmayacaktı.hocamiza güveniyoruz.

SIRADAKİ HABER