"Trabzonspor'da Kalmak İstiyorum"

Filip Novak'tan dikkat çeken açıklamalar.

"Trabzonspor'da Kalmak İstiyorum"
banner818

Trabzonspor'da gösterdiği performansla başta Alman kulüpleri olmak üzere dikkat çeken Filip Novak ülkesine verdiği röportajda Trabzon'da kalmak istediğini açıkladı.

Trabzonspor'un başarılı oyuncusu Filip Novák Trabzonspor'da kalmak istediğini açıklayan Novak hakkında bilinmeyenleri bielsistablog'a anlattı.

Türkiye'de hayat nasıl?
"Trabzon Karadeniz kıyısında kalıyor, harika bir hava ve rahat bir yaşam var. Karşılaştığım zaman Türkiye'ye Danimarka'dan daha yakınım. Çek Cumhuriyeti ve Danimarka'dan büyük bir fark var. Bu çok vahşi bir durum. örneğin bize alışkın değil, ulaşım çok korkunç bir madhouse - yanıp sönmüyor, her zaman esiyor, vs. Neyse ki bir kaza yapmadım. İnsanlar iyi, çok sıcak, arkadaş canlısı ve onlardan gerçekten hoşlanıyorum. Muhtemelen yurtdışındaki kariyerimde şimdiye kadarki en memnunum. "

2020 yazında sözleşmeniz bitiyor. Şimdi ne planlıyorsun?
“Şu anda Trabzonspor'da kalmak istiyorum. Temelde her oyunda oynarım, orada mutluyum, ama nasıl sonuçlandığını göreceğiz.”

Çek Cumhuriyeti'ne geri dönmek ister miydin?
“Henüz düşünmüyorum. Hala yurtdışında kalmak istiyorum. Türkiye'deki kariyerime son vermeyi umursamıyorum  . Ne kadar çok dil bilirsem o kadar iyi olduğunun farkındayım. Futbolcu olarak boş zamanımız olduğunu biliyorum, bu yüzden bunu iyi kullanmak önemli. ”

Bu yaz Avrupa Birliği'ne Sparta'yı getirdiğinizde, bu eski resim internette yayılmaya başladı ...

“Sparta'nın Pilsen'e karşı oynadığı şey buydu ve en büyük arkadaşım Pilsen'de oynayan Martin Pospisil. (gülüyor)  Ama Sparta'yı öldürdükten sonra, çok fazla öfkeli Spartalı oldum ve aynı zamanda şandandan memnun oldum. (güler) "

YORUM EKLE
YORUMLAR
google
google - 5 ay Önce

bari çeviriyi düzgün yapaydınız

Dadu
Dadu - 5 ay Önce

Bu çevirmen kimse kesinlikle ödül alması lazım. Çok muazzam çeviri yapmış!!!

Google translate
Google translate - 5 ay Önce

Yazdığınız haber metnini bi zahmet okuyun.

Ali Şahin
Ali Şahin - 5 ay Önce

Ne biçim çeviri yapıyorsunuz arkadaş. Haber sitesisiniz, biraz ciddiye alın işinizi.

Coşkun Balçın
Coşkun Balçın - 5 ay Önce

Bu kadar iğrenç bir yazıyı ancak siz yazarsınız. Bu yazıyı yazan ilkokul mezunu bile olamaz

SIRADAKİ HABER