Trabzonspor'da Sörloth Toplantısı

Trabzonspor'da flaş gelişme! Yönetimden olağanüstü toplantı

TRABZONSPOR 12.09.2020, 16:27
Trabzonspor'da Sörloth Toplantısı

Trabzonspor Yönetimi, Beşiktaş maçı öncesi yaşanan Alexander Sörloth krizi sonrası Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde olağanüstü toplantıya girdi.

Süper Lig'in ilk haftasında 13 Eylül Pazar günü sahasında Beşiktaş'ı ağırlayacak olan bordo-mavililer, Alexander Sörloth krizine çözüm arıyor. Trabzon'a izinsiz olarak dönmeyen oyuncu için bordo-mavili kulüp yasal işlemleri başlatırken, yönetim ise Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde olağanüstü toplanarak yaşanan krizde izlenecek yol haritaları üzerinde değerlendirme yapıyor. Sörloth'ün restine karşılık ise Karadeniz ekibi bir taraftan Alman Kulübü Leipzig ile pazarlıklarını yürütüyor.

Yorumlar (4)
The King 2 yıl önce
Adam gideceğim diyor ise yok göndermem olmuyor. Şimdi zaman da yok yerine adam koymaya. 2 ay bomboş geçti. Bu sene ilk 10 a girmek bile zor. Ağaoğlu sınıfta kaldı. Devre arası saldırırlar sağa sola transfer için.
yilmaz Topal 2 yıl önce
Bu adam Trabzonda iyiyim diyordu. Sonunda bu adamida mi delirttiniz
Aydınlı 2 yıl önce
Bir numaralı suçlu basiretsiz yönetim 2011 sezonundan sonrada böyle olmuştu sosa ve novak ezeli rakibi mize bir kalleşlik te şörlot yapıyor tek suçlu yönetimdir yazıklar olsun bunu hesap edemedi
mm. 2 yıl önce
trabzonspor yönetim ve teknik kadrolarını
kutluyorum ! gerçekten iyi çalışmalar la ölüyü dirilttikleri gibi , paylaşılamayan
sporcularda çıkardılar. ayrıca ara- bul-öner
ekipleri de çok iyi. el birliğiyle daha iyiye
devam .