Trabzonspor'da Uğurcan Çakır Oylaması

Trabzonspor'da Uğurcan Çakır son maçlarını oynuyor. 2 sezondur bordo-mavili formayla gösterdiği performansını Milli Takım'a da taşıyan 25 yaşındaki eldiven Avrupa devlerini peşinden koşturuyor.

TRABZONSPOR 10.05.2021, 12:46
Trabzonspor'da Uğurcan Çakır Oylaması

Yönetim yıldız eldiven için kritik oylama yapacak: Şimdi mi satalım, Avrupa Şampiyonası sonrası mı?

Geçen sezon Brighton ve Rennes'ten gelen 13 milyon euro'luk teklifler reddedilmişti. Karadeniz temsilcisi daha yüksek öneriler beklediklerini belirterek bu teklifleri geri çevirmişti. Bu yıl Uğurcan'ı isteyen kulüplerin kalibresi de tekliflerin miktarı da yükseldi. Yönetim de karar aşamasına geldi. Bu hafta son karar verilecek. Başkan Ahmet Ağaoğlu ve idareciler Uğurcan için oylama yapacak. Şimdi mi satalım, Avrupa Şampiyonası oynasın, piyasası yükselsin ondan sonra mı satalım seçenekleri masada.

20 MİLYON EURO'DAN AŞAĞISI KURTARMAZ
Karadeniz temsilcisi, Uğurcan için minimum bonservis bedelini şu an için 20 milyon euro olarak belirledi. Satış durumu Avrupa Şampiyonası sonrasına kalırsa burada göstereceği performans göre rakam da yükselebilir. Ayrca bir sonraki satışından yüzde 25 pay da isteniyor.

Yorumlar (4)
NECMI 1 yıl önce
SIMDI 20-25 MILYON EURO VE SONRAKI SATISTAN PAY ALIP SATMAKTA FAYDA VAR .ALAN TAKIM ICINDE AVRUPA SAMPIYONASINDA GOSTERECEGI IYI PERFORMANS ILE SATMA OPSIYONU DAHA ARTAR .
Gençağa 1 yıl önce
Şimdi satıp transferleri kampa yetiştirmek en mantıklısı, kardan zarar olmaz
Oflu 1 yıl önce
Ya abuk sabuk goller yedi? Ya sakatlandı? Oylamaya ne gerek var Trabzon bu riskleri alacak kadar zengin mi? Euro satıyoruz bir de...
Az61 1 yıl önce
Gidemez kimse almaz alsada ordayapamaz yedekmedek sonra ya bjk yada baskatakimagider Türkiyede yazimi silmeyin görürsünüz