Trabzonspor'da Yol Ayrımına Gelindi

Teknik direktör Ünal Karaman’ın kadro planlamasında yer almayan ve bu nedenle Antalya kampına götürülmeyen Olcay Şahan için kritik günler...

Trabzonspor'da Yol Ayrımına Gelindi

Bordo- Mavili yönetim, 31 yaşındaki oyuncunun hem menaceri hem de abisi olan Osman Şahan’ı kulübe çağırdı.

Osman Şahan, “Olcay’ın ayrılma gibi bir düşüncesi yok. Çalışmaya devam ediyor” dese de yönetim, senelik 1.2 milyon Euro’luk maliyeti nedeniyle tecrübeli oyuncu ile yollarını ayırmak istiyor.

Şahan, sözleşme feshine yanaşmazken, görüşmeler devam ediyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ts-aşk
Ts-aşk - 2 yıl Önce

Sırf yüksek mağliyetleri var diye bin bir türlü bahane ve karalama ile Burak ve Onur gönderildi. Onazi sakatlanmasa Kucka yıda gönderecektiniz ki adam gitmek istiyor, (bu duruma da siz getirdiniz) gönüllü olmayandan verim alamazsınız... şimdi birde Olcay a aynı muamelle yapılıyor. Bu durum ile herşeyi belli ettiniz. Madem öyle dürüstce çıkın mağliyet nedi ile mecburen ayrılmak zorundayız, emeği geçenleri karalayıp TS a ve Trabzon şeyrine düşman etmeyin. Onlar bunu hak etmedi.

Kamali
Kamali - 2 yıl Önce

Zaten maliyet diyor yönetim diğer ozelleri açıklarsa kim alır. Bu topçuları biraz vicdan,biraz mantık biraz akıl,biraz saygı, biraz bilgi, biraz Sevgi katılırsa yönetim ne yapıyor. Gayet güzel anlaşılır.

Abdullah Yıldırım
Abdullah Yıldırım - 2 yıl Önce

Bursaya ver olcayi al orta sahaya badji yi sayisal olarak bolgesinde lider oyuncu onaziyi aramayiz yuksek toplarda daha iyi

SIRADAKİ HABER