Trabzonspor'daki Oyuncularıma Teklifler Var

Futbolcu menajeri Necdet Ergezen'den Trabzonspor'daki oyuncuları ile ilgili önemli açıklamalar...

TRABZONSPOR 14.04.2022, 09:53 14.04.2022, 11:06
Trabzonspor'daki Oyuncularıma Teklifler Var

Trabzonspor'da Abdülkadir Ömür, Ahmetcan Kaplan, Erce Kardeşler ve son olarak Kayserispor'a kiralanan Abdulkadir Parmak'ın menajerliğini yapan Necdet Ergezen oyuncuları ile ilgili soruları yanıtladıç Özellikle bu sezon performansını son derece yükselten ve yaşadığı üzücü sakatlığın ardından yeniden eski formunu tutan Abdülkadir Ömür ile ilgili konuşan Ergezen, "Bu tamamen mental güç. Çok ağır sakatlıklar atlattı. Bugün daha güçlü olduğunu görüyorum. Abdülkadir Ömür tekrar geri dönmeye konsantre oldu." dedi.

Oyuncuları sağlıklı olup, oynunun içinde oldukları zaman beğenilen futbolcular olduğunu belirten Ergezen, "Ben kendimi şanslı görüyorum. Temsil ettiğim oyuncu grubum sahada sağlıklı olduğu zaman telefonum durmuyor. Gelişme olacaktır. 17 yaşından beri Avrupa piyasasında adı geçen bir oyuncu. Potansiyelinin nereye kadar gideceği kestirilemeyen bir oyuncu. İlgilenen kulüpler var. Bunları ben de duyuyorum. Ama henüz resmi bir belge yok" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Musa 1 ay önce
Evet ofspor,sürmenespor, araklispor, arsinspor,yomraspor hepsi aramis..bu adami avrupadan alacak büyük bir takim cikmaz!!!giderse orta sinif takima gider ekuban gibi..